Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ki tudom majd fizetni az autómat?

Ki tudom majd fizetni az autómat?

Figyelt kérdés

Külföldön élek, és itt akarok jövő hónapba autót venni.

Otps vagyok.

A pénz felvétel limitem 150.000 forint.

De fel hívtam az ügyfélszolgálatot és azt mondták hogy a vásárlási limitem az korlátlan.

(nem tudok belepni a netbankomba)

A kérdesem az volna hogy vajon nem lesz fennakadás ha nekem 4.000.000 forintot kell majd a helyszínen kártyával kifizetnem?


2019. febr. 7. 15:49
 1/5 anonim ***** válasza:

Na most mi ezt itt, a Gyakorin honnan tudjuk, hogy lesz-e fennakadás vagy sem?

Mi sem látjuk a netbankodat, nem tudjuk, van-e a számládon annyi pénz, stb.

2019. febr. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha van a számládon annyi, akkor igen, online tudsz fizetni vele.
2019. febr. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A limit akkor nem akadály, de mindenképp jelentsd be előre TeleBankon. Egy 4 milliós külföldi tranzakció könnyen fennakadhat a bank biztonsági szűrőjén, és akkor nem (vagy csak később) engedik végrehajtani.
2019. febr. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Persze, a pénz összeggel nincsen gond, inkább az a bökkenő, hogy egy autókereskedésben fogok fizetni kártyával!

Ezért kérdezem.

Köszönöm az eddigi válaszokat 😊

2019. febr. 8. 02:26
 5/5 anonim válasza:
Nekem is volt ilyen problémám az Otp banknál, én felh0vtam őket, seg0tettek belépni is, de bekellett mennem egy bankfiókba is. :(
2019. febr. 20. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!