Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Erste netbank, új külső és...

Erste netbank, új külső és tematika, avagy hogyan csináljunk valamiből jó nagy nullát?

Figyelt kérdés
Átláthatót hülyeséggé tenni,az sikeresen megy.Nem a facebookon vagyunk,hogy oldalsó menü legyen,stb.,tököm.És ezért az újításért még fizettek is valakinek.Hát üzenem,hogy egy nagy car ! Akinek van ilyen netbankja,mit gondol erről ?
2019. febr. 1. 10:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem meg hamar megszokja az ember az új felületet, csak elsőre fura. Egyébként ezt az új felületet használják jópár éve Ausztriában, és ott bevált, én pont hogy örülök az újításnak. Vesd össze a CIB-el, ahol több mint egy évtizede egy elavult Java appletes okádék van.


Mellesleg ne vesd össze a facebookkal, a netbankoknál 6-8 évnél nincs sűrűbben felület változás, a régi már jó régen valtozott.

2019. febr. 1. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az emberi agy sajátossága, főleg, ahogy egyre idősebb lesz, hogy nehezen fogadja be az új sémákat, önmagában azért, mert újak. Úgy vagy felépítve, hogy ahogy öregedsz, egyre jobban tiltakozol a változások ellen.

Én is utálom az új felületeket, de tudom, hogy az agyamat edzem és a demenciát késleltetem azzal, hogy használom őket. És sokszor kiderül, hogy némi befogadás után az új jobb.

2019. febr. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem speciel tetszik. A régi már nagyon őskövület volt és semmivel nem volt megbízhatóbb mint ez. Ráadásul funkciókban is jobb, mert pl. a zártolt tételek ugyanúgy megjelennek azonnal a számlatörténetben, mint a mobilbankban. A réginél ezt elég nehézkes volt előhívni. Haladni kell a korral, szerintem nem rossz.
2019. febr. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ritka gyenge, hát még a vállalati. Agyfaxt lehet kapni amikor le akarod kérdezni a korábbi számlatörténetet. A kezét kéne eltörni aki azt a dátum beálllítót csinálta. Hogy ott rohadna meg aki csinálta.
2019. febr. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!