Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » A bankok mettől meddig hívják...

BonnieClyde018 kérdése:

A bankok mettől meddig hívják az embert?

Figyelt kérdés
Nem tudom milyen kategóriába tartozik ez a kérdés de a páromat a bank meg este 8 kor is hívja meg hétvégenként is és számomra ez furcsa és egy 20-as szám hívja ő azt állítja hogy a bank de én nehezen hiszem el

2019. febr. 1. 09:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Bankból maximum olyan helyzetben hívnak, ha valami gyanús aktivités folyik és akkor is inkább jeleznek, hogy hívja őket vissza az ember, az adatokkal való visszaélés elkerülése miatt.

Nem tudom ki hívogatja a párod, de hogy szó sincs bankról, az tuti, egyrészt nem 20as számról hívnák másrészt nem rendszeresen, pláne nem este és hétvégén. Ez max akkor igaz ha az uzsorását hívja banknak.

2019. febr. 1. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm akkor jól sejtettem
2019. febr. 1. 11:34
 3/3 anonim ***** válasza:

Engem simán felhívott a bank este 8-kor, rá is kérdeztem, hogy komolyan gondolják e, hogy akkor akarnak kiváló csomagot ajánlani.



Az egy másik kérdés, hogy nem rendszeresen, és ha zavar, akkor felvetetheti magát a párod a marketing kivételeket kezelő lisára... Persze, ha nem a bank hívja, akkor más :D

2019. febr. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!