Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Tudnátok nekem egy jó bankot...

Tudnátok nekem egy jó bankot ajánlani?

Figyelt kérdés

Olyan bank létezik, ahol ingyen lehet pénzt felvenni, és a kezelési költség is nagyon minimális?

Az OPT-nél vagyok most, de elegem van belőle, amennyi pénzt lenyúlnak mindennél.


2019. jan. 25. 15:18
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát, nem tudom, Te milyen csomagban vagy, de nekem pl. havi 580 ft-ért ingyenes az utalás, havi 150 ezerig ingyenes az ATM-nél a készpénz felvét, stb.


Attól függ, milyen igényeid, milyen bankolási szokásaid vannak - lehet, hogy csak rossz számlacsomagban vagy.

2019. jan. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

"Olyan bank létezik, ahol ingyen lehet pénzt felvenni, és a kezelési költség is nagyon minimális?"


Gránit Banknál ingyenes a készpénzfelvét havi 150 ezer forintig, ingyenes a bankkkártya első évben, és 0 Ft a számlavezetési díj.

2019. jan. 25. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

"havi 580 ft-ért ingyenes az utalás"


Ahhoz havonta 200 ezer felett kell utalnod hogy ez visszajöjjön. LOL.

2019. jan. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

3-as, a számlavezetési díjam 580 ft - nem gondoltam, hogy mindent ennyire aprólékosan kell leírni...

Az meg akkor is annyi, ha nem utalok.


Kérdezőnek: minden banknál havi 150 ezer ft-ig ingyenes a készpénzfelvétel (ha előtte nyilatkoztál erről) - szóval ez nem plusz érv egy bank mellett. A legtöbb banknál pedig az első évben ingyenes a kártya.

Szóval továbbra is azt kéne tudni, hogy milyen bankolási szokásaid vannak, mik az igényeid: sokat utalsz vagy keveset, használsz-e készpénzt vagy nem nagyon (van, aki felveszi az egész fizetését és készpénzben vásárol) szoktál-e internetes vásárlást csinálni, stb.

2019. jan. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"3-as, a számlavezetési díjam 580 ft - nem gondoltam, hogy mindent ennyire aprólékosan kell leírni..."


Éppen azért, azt írtad, hogy ezért cserébe te ingyenes utalást kapsz. De ez az összeg csak akkor jön vissza ha havonta 200 ezer felett utalsz, tehát lehúzás mert normál ember nem utalgat havonta 200 ezret.


"A legtöbb banknál pedig az első évben ingyenes a kártya."


Ja csak van mellette egy 500-1000 forintos havidíj. És van olyan bank ami ekkor is csak egy gagyi maestro-t ad.


Gránitnál paypassos mastercard van ingyen és 0 Ft havidíj.


Kérdező, itt tudsz válogatni:

[link]


Válaszd ki milyen bankkkártya kell és a keresés gomb.

2019. jan. 26. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Revolut, transferwise
2019. jan. 28. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!