Ez miért van így?

Figyelt kérdés
December 7-én vettem egy repülőjegyet a Ryanair légitársaságnál. Ki fizettem kártyával a honlapon. Benéztem az internetbankomba és a tranzakció még foglalt holott pl a bolti vásârlások teljesültek. Kaptam a fizetésről visszaigazoló emailt is. De akkor miért foglalt még mindig?
2018. dec. 10. 16:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Még nem könyvelték le. Nincs ebben semmk fura. Nekem volt hogy napokkal később könyveltek le valamit. Nem kell pánikolnod.
2018. dec. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 TappancsMancs ***** válasza:
Nekem is ez van, a bolti azonnal megtörténik, a netes meg lehet egy-két nap simán. Szerintem az online csalások ellenőrzés kicsit igényesebb, mert adott esetben nehéz elérni az online üzletet. Hosszadalmasabb az ellenőrzés. Nem tudom csak gondolom.
2018. dec. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!