Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mennyibe kerül unicredis...

Mennyibe kerül unicredis számlára utalni 150 000 Ft. -ot OTP fiókban készpénzzel?

Figyelt kérdés
2018. nov. 7. 07:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

OTP fiókban a saját bankszámládra tudsz befizetni, majd a saját számládról elutalni. Ennek díját a saját számládhoz tartozó bankszámla hirdetményben találod. [link]

találomra kiválasztva a Bázis számlát, annál pl. a bankfiókban kezdeményezett átutalás díja 0,5% (min. 500 Ft/ max. 10.000 Ft), de ha interneten keresztül utalsz, akkor csak 0,4% (min. 250 Ft/ max. 10.000 Ft).

2018. nov. 7. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszi,akkor olyan 1 100 Ft.körül lesz ez a 150 000-es utalás?
2018. nov. 7. 08:18
 3/13 A kérdező kommentje:
Interneten nem merek,annyira nem értek a banki internetes ügyletekhez,hogy meg merjem tenni,félek a hekkerektől.
2018. nov. 7. 08:20
 4/13 anonim ***** válasza:

Ha bemész egy OTP fiókba és ott akarsz BEFIZETNI (nem utalni) egy Unicredites számlára, az nem fog sikerülni.

Ha van OTP-s számlád, akkor először befizeted a pénzt a saját számládra és akkor onnan fogsz utalni - de hogy mennyiért, az a számlacsomagtól függ.


Ha viszont nincs saját OTP-s bankszámlád és bemész egy Unicredit bankba, akkor ott be tudod fizetni készpénzben a címzett számlájára a pénzt - mindezt ráadásul ingyenesen.

De csak Unicredit bankban.

2018. nov. 7. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Rámentem a linkre amit küldtél,sütiket kér,ilyen oldalakat kerülök,mert úgy tudom,ez egyfajta adathalászat,az úgynevezett ,,frissítés" is.
2018. nov. 7. 08:24
 6/13 anonim ***** válasza:

pontosítok:

"az a számlacsomagtól függ" - helyesen úgy hangzik, hogy a számlcsomagodtól függ, azaz, hogy Neked milyen számlacsomagod van és abban mennyi az utalás díja.


Pl. nekem Net számlacsomagom van, én ingyenesen utalok, de pl. a gyerekmnek Junior számlája van, neki 20 ezer ft utalása is 250 ft-ba kerül.

Szóval adott számlacsomagtól és a pénz nagyságától függ.

2018. nov. 7. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Amit leírtál,megértettem és tudom,nekem az a problémám,hogy itt ahol lakom,nincs Unicredit bank,sem automata.Kecskeméten van legközelebb,oda kéne utaznom.Én OTP-s vagyok,Unicredit számlára kell fizetnem,vagy rózsaszín csekken.A csekk 5-7 000 Ft.ez brutál,ezért érdekel a másik variáció,hátha így olcsóbb.
2018. nov. 7. 08:36
 8/13 anonim ***** válasza:

Komoly gondok lehetnek a fejedben, ha a sütiktől is félsz...


Egyébként ha Paypalt akarsz top upolni Unicreditben megfelelő közlemény nélkül, az aligha fog sikerülni.


Ezt csak azért mondom, mert a Pistikék általában Paypal miatt vágyakoznak az Unicreditbe.

2018. nov. 7. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
OTP direkt szolgáltatás van ráírva.És ,,lakossági".
2018. nov. 7. 08:53
 10/13 A kérdező kommentje:
8-as,lehet,hogy én nem értek a ,,sütikhez",de máshoz igen.Lehet,hogy te pedig csak a ,,sütikhez" értesz,máshoz nem.
2018. nov. 7. 09:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!