Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Melyik banknak van rendes...

Melyik banknak van rendes mobil applikációja?

Figyelt kérdés
Most leszek 25 éves, úgyhogy az OTP Junior kategóriából kiesek. Legtöbb ismerősöm panaszkodott az OTP-re (én is néztem összehasonlításokat), hogy marha drága a többihez képest. Viszont OTP SmarBank appot nagyon megszerettem. Néztem a Gránitot, de az appjukból pl. nem lehet utalni. Melyik banknak van hasonlóan jó applikációja, amiben van ujjlenyomatos azonosítás, banki utalás, számlatörténet, fiókkereső?
2018. nov. 5. 16:58
 1/10 anonim ***** válasza:

Hát attól függ, mi marha drága a többihez képest. OTP-s vagyok, juniorból átkerültem a jump csomagba, annyit vonnak, amennyit írnak, nincsenek rejtett költségek (már ha az embernek van annyi esze, hogy nem ír alá mindent kérdések nélkül és elolvassa a szerződéseket), mivel félig-meddig állami, nincs ott a kockázat, mi lesz, ha csődbe megy (láttunk már ilyet), a biztonság és a stabilitás nekem ennyit megér.

Több ismerősöm erste banknál van, használnak is valami mobil appot, viszont úgy hallottam, ott is vannak buktatók elég rendesen, de egy keresést megér, ha érdekel.

2018. nov. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Az OTP smart számlacsomag szerintem kifejezetten jó áron van.
2018. nov. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
CIB app meg mindent tud amit az OTP tudott. Most váltottam.
2018. nov. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
K&H-nal is van Mobilbank, nagyon jó.
2018. nov. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

"Néztem a Gránitot, de az appjukból pl. nem lehet utalni."


Az iOS-es verzióba most került bele az utalás és a betétlekötés, pár hét múlva jön Androidra is az új verzió azt írják, de a mobilos böngészőben is megnyithatod a teljes értékű netbankot addig is.

2018. nov. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Koplárovics Béci ***** válasza:

" mivel félig-meddig állami, nincs ott a kockázat"


FYI:

[link]


Azaz annyira azért nem nevezném államinak. Sőt, több, mint a fele külföldi kézben van.

2018. nov. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én Erste bankos vagyok, a mobilappjuk nem túl régen frissült és egész jól működik! Voltak kezdeti hülyeségei, de ezeket javították, mára teljesen jól használható.

Messze nem olyan jó, mint az OTP volt, de használható.

2018. nov. 6. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"mi lesz, ha csődbe megy (láttunk már ilyet)"


Mit láttunk? Melyik bank ment csődbe Magyarországon?

2018. nov. 6. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A Mezőbank vagy a Posta Bank jó példák.

De egyik sem azért ment csődbe, mert nem volt tőkeerős, hanem mert szétlopták...

2018. nov. 6. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Olyat mondj ami csődbe ment és vesztettek rajta az emberek, ne olyat amit el lett adva.
2018. nov. 6. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!