Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Van lehetőségem bármilyen...

Van lehetőségem bármilyen hitel felvételére?

Figyelt kérdés
Iskolát fogok kezdeni november végén, így 4 hónapig nem lesz jövedelmem. Jelenleg még van félretett pénzem, de ha bármi közbe jönne, akkor jó lenne tudnom előre, hogy mik a lehetőségeim. Fiatal 23 éves vagyok, van akár alacsony összegű 200-500e Ft hitelre lehetőségem, akár 1-2 éves futamidővel, vagy felejtsem el?
2018. nov. 2. 23:06
 1/7 anonim ***** válasza:
41%
Jövedelem nélkül nem igazán. Nem tudnak a szülők támogatni, ha történik valami? Ha nagyon nem vagy biztos valamiben, esetleg diákhitel, de feleslegesen ne vedd fel.
2018. nov. 2. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
46%
Diákhitel vagy uzsora (provident). Az utóbbit nem ajánlom mert 40%-os éves kamatra kapod meg a pénzt.
2018. nov. 2. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy ahogy olvastam a diákhitel csak egyetem/fősulira van, ez pedig még csak nem is okj, hanem egy államilag támogatott képzés (training360), így a diákhitel szerintem nem opció, mivel nem lesz tanulói jogviszonyom
2018. nov. 3. 00:06
 4/7 anonim ***** válasza:
75%
Meki meg társai hétvégi részmunkaidőben
2018. nov. 3. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha nincs semmilyen rendszeres, munkából szerzett jövedelmed, akkor nem tudsz hitelt felvenni (még a Providenttől sem).

Nem írsz semmit magadról: hol élsz (saját lakás vagy albérlet,netán szüleidnél), így még csak ötleteket sem tudok adni, csak annyit, amit valaki is írt: mellette dolgozni, akár hétvégén.

2018. nov. 3. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
75%
provident SEM uzsora, ha nem kered hogy a porszivougynok szedje be a heti zsét...
2018. nov. 3. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ha most még dolgozol, akkor tudnál hitelt felvenni, munkáltatói igazolással, pl Cofidis. Ha nincs munkahelyed, akkor esélytelen a hitel.
2018. nov. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!