Hogy tudok eurót váltani?

Figyelt kérdés

Zárva van az otp, át akarom váltani deviza számláról eurót forintra, hogy tudom ezt megoldani anélkül hogy be kelljen mennem bankba?

Gondoltam arra, hogy vannak ezek az euronetes automaták ahol lehet felvenni eurót csak nem tudom hogy az deviza számlámról vonná vagy forint számláról akarna euróra váltani mert ha eurót vonná levenném és váltóban váltanám forintra. Vagy netbankon keresztül meg tudom ezt oldani valahogy? És ha igen hogy?


2018. okt. 20. 09:56
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha van netbankod, a devizaszámládról a forint számládra utalsz.
2018. okt. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Az euronetes atmek csak akkor adnak ki eurót ha nem eurós kártyát használsz és az ATM váltja át az összeget (viszonylag rossz árfolyamon.)


A Deák utcai OTP fiókban van rendes eurós automata, ha van eurós kártyád akkor ott tudsz átváltás nélkül levenni eurót.


Netbankon meg át tudod vezetni a deviza számláról az összeget a forint számlára.

2018. okt. 20. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!