Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Melyik banknál tudnák legolcsó...

Melyik banknál tudnák legolcsóbban számlát nyitni?

Figyelt kérdés

Jelenleg semmi pénzem nincs.

Most is buszjegyre, és telefonra gyűjtök, de mivel minél előbb el akarok kezdeni dolgozni, (és csak alkalmi munkából tudok addig is pénzhez jutni) így egy olyan bank kéne ahol nagyon olcsón tudnák számlát nyitni.


Azt hallottam az unicreditnél lehet már 1000 Ft-ból is - ez igaz lehet?


Van ennél olcsóbb is másik banknál?



2018. szept. 5. 15:45
 1/2 anonim válasza:
Nekem az a javaslatom, hogy érdeklődjél a bankoknál, hiszen ahol laksz, vagy talán közel a városhoz, valószínű, hogy több bankot találhatsz azok közül, amely számodra a legolcsóbb, hogy számlát tudjál nyittatni. Azonkívül, ha van netted, akkor rákereshetsz a keresőben ott is megtudhatod, hogy melyik az a pénzintézet, ahol kedvezőbb feltételek mellet nyithatsz számlát.
2018. szept. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Javasolnám a MagNet Bankot!

BEcsületkasszás a számlavezetés, tehát lehet akár 0Ft is (te mondod meg). A kártyának van díja, de azt is havonta terhelik azt hiszem sima kártyánál 200Ft, dombornyomottnál 300Ft/hó. Ha nem SMS alapú értesítéseket kérsz, hanem telefonra push értesítést, akkor az is inygen van.

Pozitív továbbá, hogy a készpénzfelvétel bármelyik bank automatájából kétszer, összesen 150 ezerig ingyenes (még nyilatkozni sem kell). És ami a legfontosabb a Te szempontodból: nincs elvárt havi jövedelem.

(Én netes vásárláshoz tartok fent egy ilyen számlát, tényleh az összes havi költsége 307Ft a kártya miatt.

2018. szept. 9. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!