Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mennyibe kerül OTP-nél levenni...

Mennyibe kerül OTP-nél levenni bankfbiókba pénzt?

Figyelt kérdés
Kártyáról 50ezret tudok csak levenni egy nap, nekem meg 400.000 Ft-re lenne szükségem, ezért gondoltam a bankfiókban venném fel a pénzt. Itt mennyit számolnak fel rá?
2018. szept. 5. 09:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Az összeg 1,5%-át.

Persze nyilván jön valaki, hogy ebben-abban az eldugott számlacsomagban nem ennyi, de nagy általánosságban ennyi.

2018. szept. 5. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

1.- a napi pénzfelvételi limitet át tudod állítani a netbankban is, lényegesen olcsóbban, mint ha bankfiókban vennél fel.

2.- ha nyilatkoztál a havi 150 ezer ft ingyenes készpénzfelvételről, akkor 1 hónapban, max 2 részletben összesen 150 ezret vehetsz fel ATM-ből, ráadásul idegen automatából is ingyenes.

3.- bankfiókban készpénzt felvenni rohadt drága: a múltkor meg voltunk szorulva, muszáj volt bankban felvenni a fiam Junior számlájáról: 25 ezer ft-ra 800 ft-ot számoltak fel készpénzfelvételi díjként (naggggyon morcosak voltunk)

2018. szept. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
1-esnek: ja, nekünk is azt mondta a kisasszony, hogy ááá, nem vészes, nekünk is másfél %-ot mondott, aztán a 25 ezernél mégis 800 ft lett.
2018. szept. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Akkor inkább részletekbe veszem fel. Nekem is Juniur kártyám van, bár azt hiszem a számlám már nem az, de 400ezerre a limitet nem tudtam átállítani, csak 200ezerre, vmi hibát írt ki, hogy annyira nem állíthatom át
2018. szept. 5. 12:58
 5/5 anonim ***** válasza:

Először is azt kéne tudni, hogy tettél-e nyilatkozatot a 150 ezer ft ingyenes felvételéről? Mert ha nem, akkor minden egyes készpénzfelvétel pénzbe fog kerülni - ha tettél, akkor csak a 150 ezer ft feletti rész kerül pénzbe.

Ha tettél nyilatkozatot, akkor (ha már 50 ezret felvettél), akkor felvehetsz még 100 ezret ingyenesen és csak a maradék 250 ezerért kell fizetned.

2018. szept. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!