Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Shakes & Fidget-en hogyan...

Shakes & Fidget-en hogyan lehet gombákat venni? (Játékra szeretnék előfizetni)

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy itt mennyire ismeritek ezt a játékot. A lényeg, hogy szeretnék gombákat venni, amik elősegítik a játékban a fejlődést. Lehet sms-ben is, de azt nem szeretném használni, és csak kevés gombát lehet venni vele (legalábbis régebben úgy volt, hogy csak keveset lehet vele venni). Én a legtöbb gombát szeretném venni, mert akkor darabszámra úgy a legolcsóbb.

A következő lehetőségek közül lehet választani:

1. PayPal

2. VISA (MasterCard)

3. Pay by phone

4. Vorkasse / Überweisung

5. paysafecard

6. SMS


Namost, a legtöbb gombamennyiség 28 ezer forintba kerül. Azért SMS-ben ez kicsit nehézkes lenne... Ilyenkor miben lenne érdemes vásárolni? Még fiatal vagyok, a szüleimnek van csak bankkártyája. Nem igazán értek ezekhez, és a szüleim sem annyira. Tanácsot szeretnék kérni, hogy mikor melyiket érdemes használni. Én azt hallottam, hogy a PayPal elég jó, és gyakran használják. De semmit sem tudok róla, és a szüleim sem használják.


Illetve egy fontos kérdés: Ha valamit vásárolni akarok az interneten egy játékhoz, akkor tényleg tilos elkérniük hozzá a bankszámlaszámomat? Mert állítólag (a szüleim szerint) a bankszámlaszámot csak a munkáltató kéri el, hogy fizetést küldjön rá. De ahhoz, hogy Én vásároljak valamit, ahhoz nem kell a bankszámlaszámot tudnia senkinek rajtam kívül. Mennyire igaz ez? Régebben, amikor próbálkoztam, kértek valamilyen bankszámlaszámot is.


2018. aug. 31. 14:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Huh, sok a kérdés de megpróbálok érdemben válaszolgatni mindre. Szerintem itt a legegyszerűbb a sima bankkártyás fizetés.


" Ha valamit vásárolni akarok az interneten egy játékhoz, akkor tényleg tilos elkérniük hozzá a bankszámlaszámomat?"


Nem tilos hanem értelmetlen. Bankszámla számra akkor van szűkség ha banki átutalással fizetsz valamiért. (nem ugyan az mint a neten való bankkártyás vásárlás) De akkor is az eladó adja meg a bankszámla számát amire akarja hogy utald a termék árát.


" Mert állítólag (a szüleim szerint) a bankszámla számot csak a munkáltató kéri el, hogy fizetést küldjön rá."


Ez így csak féligazság. Akkor és annak kell vagy lehet megadni a bankszámla számod akitől azt akarod hogy bármilyen ügyben pénzt utaljon a TE számládra. (az lehet fizetés, vagy ha eladsz valamit és nem kp-ba akarjátok intézni stb...)


Tehát abból hogy valaki a bankszámla számod tudja semmi bajod nem származhat.


Tételezzük fel te most bankkártyával akarod fizetni ezt az oldalon. Bár nem ismerem annyira a játékot de gondolom egy automatizált rendszer az egész. Kiválasztod amit venni szeretnél, kéri a BANKKÁRTYA elején lévő számsort, a kártya lejárati dátumát ami ott a kártyán és a hátulján lévő három jegyű cvc azonosító kódot. Ezeket megadod, lehet számlázási adatokat kér még, jóváhagyod a vételt és már kész is. Ennyiből áll a bankkártyás vásárlás.



A Paypall-nál annyi a különbség hogy a bankszámládról átvezetsz x mennyiségű pénzt a paypall fiókodra és azzal fizeted ki hasonló módon a vásárlást.


dióhéjban ennyi.

ha van még kérdésed megpróbálok rá válaszolni.

2018. aug. 31. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A gyelekik paysafecarddal szoktak vásárolni a fentiek közül.
2018. aug. 31. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Egyelőre inkább hanyagolom a vásárlást inkább, főleg mivel nincs saját bankszámlám.
2018. aug. 31. 22:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!