Ha igenylek bankkartyat, akkor elo szamlaszamom lesz?

Figyelt kérdés
Munkahoz kellene bankszamla,ha igenylek az otp oldalan, akkor elni fog a szamlam ugy, h meg a kartyat nem vettem at?
2018. aug. 25. 17:53
 1/6 anonim ***** válasza:

Ahhoz, hogy bankszámlád legyen, ugyan megigényelheted online, de be kell menni a fiókba aláírni a szerződést. Ahogfy aláírtad a szerződést, onnantól élő bankszámlád lesz - ha van kártyád, ha nincs.

Ha igényelsz kártyát is, akkor az kb. 2 hét alatt készül el - de a bankszámládat addig is használhatod: fogadhatsz rá pénzt és utalhatsz róla vagy felvehetsz bankfiókban készpénzt - de vigyázz, mert az drágább, mint a bankautomatás.

Ezen kívül nyilatkozz a havi 2x-i, max 150 ezer ft ingyenes készpénzfelvételről is - ha nem teszed, kemény pénzekbe fog kerülni a fizetésed felvétele.

2018. aug. 25. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szoval ha igenylek kartyat, akkor mar azonnal kapok szamlaszamot, amit megadhatok? Ezt a 150 ezres dolgot nem ertem, de majd utananezek
2018. aug. 25. 19:29
 3/6 anonim ***** válasza:
Otp-vel vigyázz, online számlanyitás esetén csak akkor lesz aktív a számla, ha kártyát nem kértél online, csak aláíráskor a bankban!!!
2018. aug. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"Ahhoz, hogy bankszámlád legyen, ugyan megigényelheted online, de be kell menni a fiókba aláírni a szerződést"


Igen ez így volt régen. Ma már lehet teljesen neten intézni.

2018. aug. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom (1-es), hogy az OTP-nél - mivel a kérdező leírta a kérdésében - még mindig úgy lehet számlát nyitni, hogy inline igénylés és bankban szerződés aláírás.

Javítsatok ki, ha nem így van, de lehetőleg olyan, aki PONTOSAN TUDJA. mert azt látom, hogy a lehúzás nagyon megy :-)

2018. aug. 26. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Most ha igénylek kártyát,akkor megtudom adni munkahelyen azt a számlaszámot vagy nem? ez itt a kérdés :D azt tudom,hogy értesítenek,ha megjött a kártya és be kell menni átvenni/aláírni
2018. aug. 26. 13:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!