Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Vidéki párok? Nektek mennyi a...

Vidéki párok? Nektek mennyi a közös keresetetek, és mekkora az ehhez tartozó hitel?

Figyelt kérdés

A Fejér megye központjától számítva is vidéken élünk, a közös keresetünk ~360e Ft. Szeretnénk lakáshitelt felvenni, aminek a havi költsége 125e Ft lenne. Szerintetek ebből mennyi maradhatna meg havonta az áram, gáz, vízszámlán kívül? 90nm-es a ház, gázzal fogunk fűteni.


Mit gondoltok? Nagyon köszönöm!


2018. aug. 9. 18:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Mi Tatabányán élünk a párommal, gyerekünk még nincsen. A havi keresetünk együtt kicsivel nettó 800 ezer felett van. A hitelünk havi 70 ezer, plusz 20 ezer megy ltp-be, amit szintén a hitel miatt tartunk, tehát ha úgy vesszük, akkor havi 90 rugót fordítunk a hitelre. A rezsink (víz, fűtés, áram, tévé, internet, közös költség) kb 60 ezer (nyáron kicsit kevesebb, télen kicsit több) és a lakásunk 89nm-es. Szerintem a 360-hoz képest a 125 kicsit sok, de ezt Nektek kell tudni.
2018. aug. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Azt még kihagytam, hogy víz alapú központi fűtésünk van légköbméter alapú költségmegosztóval.
2018. aug. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező ilyenkor gondolkozzál már. HA bármelyikőtökkel valami történik, ott haltok éhen, mert ~ 180 ezerből nem fogsz megélni a hitel fizetése mellett.
2018. aug. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!