Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mi van ha nem tudom fizetni...

Mi van ha nem tudom fizetni az áruhitelt?

Figyelt kérdés
Vettem egy mobilt, tvt, házimozi rendszert es xbox gépet hitelre, viszont úgy néz ki, nem fogom tudni fizetni. Mit tudok tenni? Nekem kell ilyen szintű luxus.
2018. aug. 5. 13:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha nem tudod fizetni, megy rá a késedelmi kamat stbstb. aztán ha megunják, gondolom, hogy behajtócéghez kerül, vagy valami hasonló
2018. aug. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Gondolom troll a kérdés...legalábbis az utolsó mondathoz elég infantilisnak kell lenni.

Ha nincs rá pénzed akkor nem hitelezed be magad nyakra főre...es neked nem KELL, hanem maximum SZERETNÉD, de a lehetőségeid nem adottak. Maradj a vajas parizeres kenyérnél.

Ha nem fizeted, kapsz majd 1-3 felszólítást amiben bővebb tájékoztatast kapsz arról, hogy kilyen retorzióra számíthatsz. Jogi úton be lesz hajtva (végrehajtó először ha van ingóságot visz es/vagy fizetesre tesz tiltast) rajtad kamatostól, végrehajtói díjjastól és jutalékostól. Így az eredeti tartozás duplájára is kerekedhet a dolog. Igazán megéri a "luxus" életed. Aztán, ha apránként lecsengett (fizetésed 33%-ával) további egy évig nem leszel hitelképes.

2018. aug. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Add el őket, és szállj ki a hitelből.
2018. aug. 6. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!