Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hová kell utalni Budapest...

Hová kell utalni Budapest banknál?

Figyelt kérdés

Vettem egy készüléket az egyik Euronics üzletben és ehhez kaptam egy budapest bank kártyát (350e Ft hitelkeret) amiből levonták a készülék árát (110eft) De arról nem kaptam infót,hogy milyen hitelkártya számra kellene utalnom az összeget.

A szerződésen van egy hitelkártya szám a nevemmel,és a vásárolt eszköz áráról plusz a visszafizetendő összeg. az a hitelkártya szám lenne az amire fel kell tennem az árát?



2018. júl. 20. 15:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Mondd hogy csak trollkodsz, kerlek mondd...


Ne vedd magadra (vagy inkabb megis), de az ilyen emberek miatt tart itt ez az orszag. Funkcionalis analfabeta, a szerzodeseket sem tudja ertelmezni, de egy k...va filler nelkul bemegy az uzletbe szazezres akarmit venni, hitelre. Tudod mit, ne is fizess sose, nem mondtak meg hova kell, akkor biztos nem is kell fizetni, ingyen volt, sot, hasznald el a maradek 250e forintot is!

2018. júl. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A bankkártyára NEM tudsz utalni, csak a bankszámládra. Az is rajta van a szerződésen.
2018. júl. 20. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem azért kérdezem mert hú de nagyon vicces,hanem azért mert komolyan NEM mondtak semmi információt. Amikor kérdeztem annyit mondtak,hogy "majd a szerződésben benne lesz minden" Erre fel már többször is átolvastam és odaadtam szüleimnek is hogy nézzék át de ők sem találtak benne ilyen információt,viszont az benne van,hogy be kell fizetni.
2018. júl. 20. 15:49
 4/4 anonim ***** válasza:

azért azt ugye tudod, hogy nagy bajok vannak nálad? (már ha tényleg nem troll vagy, de annak nem túl jó)

szóval:


1. valamit csak aláírtál, nem? miért írsz alá valamit, amiről fogalmad sincs mi van benne, csak mondanak róla valamit. erre a jövőben figyelj.


2. a Budapest Bank ügyfele vagy? feltételezem, hiszen nem kaptál volna ilyen kártyát. nem hitelkártya, hanem bankkártya.

van egy hozzátartozó bankszámlaszámod, azon kell majd rajta lennie a kártyáról elköltött összegnek, amikor a bank ki akarja egyenlíteni a kártyatartozást (van egy fordulónap, ezt is meg tudod nézni mikor van)

2018. júl. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!