Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Lehet, hogy hülye kérdés, de...

Lehet, hogy hülye kérdés, de lehet egyszerre két folyószámlám két különböző banknál?

Figyelt kérdés

Tehát lenne egy mondjuk az X banknál, amire a fizetésemet kapom a munkahelyemről, és egy másik az Y banknál, amire pl. gyerektartást, családi pótlékot, ilyesmiket kérném? Lehet, hogy ez tök egyértelmű amúgy, de én nagyon nem vagyok otthon (sajnos) a pénzügyi dolgokban...

Amúgy csak az autótörlesztőmet vonják a számlámról, aminek a kifizetése nem jelent problémát -szerencsére-, tehát nincs mögötte semmi "okosság", csak a technikai részletekre vagyok kíváncsi.


2018. júl. 13. 09:14
 1/6 anonim ***** válasza:
82%
Miért ne lehetne?
2018. júl. 13. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%
Akármennyi folyószámlád lehet, nincs korlátozva.
2018. júl. 13. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Koplárovics Béci ***** válasza:
75%
Lehet akárhány banknál akármennyi bankszámlád, csak épp mindegyiknek lesz egy költsége.
2018. júl. 13. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
75%
A fentieken kívül azt vedd még figyelembe, hogy adott hitelnél/hitelkeretnél elvárhatják, hogy a fizetésed az adott bankhoz érkezzen. Ha neked ez feltétel a törlesztőnél, akkor erre figyelj oda, egyébként bármennyi számlád lehet.
2018. júl. 13. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ mindenkinek!
2018. júl. 13. 10:28
 6/6 anonim ***** válasza:
Amit nálunk csinálnak cetelem áruhitel, ott az esetek 80%ban nem kell munkáltatoi igazolás, elég az utolso havi bankszámlakivonat, amin rajta van a béred. Bemondani meg azt mondasz be amit akarsz, h hány éve dolgozol ott.
2018. júl. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!