Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Személyi kölcsönt szeretnék...

Személyi kölcsönt szeretnék felvenni, de még csak 5 hónapja nyitottam számlát az OTP-nél. De már lassan 2 éve munkaviszonyom van. Így vajon adni fognak nekem hitelt ha bemegyek hozzájuk? 100. 000 forintra lenne szükségem.

Figyelt kérdés
2018. júl. 12. 11:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Nagy valószínűséggel kapni fogsz.
2018. júl. 12. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De ők csak az 5 hónapot látják, hogy érkezik rendszeres jövedelmem. és ha jól tudom nekik 6 hónap kell, hogy adhassanak hitelt. Feleslegesen nem szeretnék elmenni, mert messze van a legközelebbi OTP.
2018. júl. 12. 12:26
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem kell elmenned, szimplán felmész az OTP oldalára és ott az online ügyintéző segít.


Emellett nem azt nézik, hogy mióta van számlád nyitva, mert úgyis kérik a munkaviszonyról az igazolást, ergo látják, hogy mióta dolgozol az adott munkahelyen.

2018. júl. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
NE ott.Ott a legrosszabb a thm.
2018. júl. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!