Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Fundamentába tapasztalt valaki?

Kingabubu kérdése:

Fundamentába tapasztalt valaki?

Figyelt kérdés
Engem ma hívtak fel, munkát ajánlani. Pályakezdő vagyok és tapasztalatlan ilyen téren, de nagyon szeretnék munkát és ez pont kapóra jönne,kinek mi a véleménye/tapasztalata erről? :)
2018. júl. 2. 21:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Egesz nap hideget telefonalni es targyalast szervezni. Jutalekos, lakastakarekot es hitelt kozvetitesz. Ha ilyesmi erdekel keress meg es tudok ajanlani hasonlot de emellett tobb masik konstrukcio is van. Piacvezeto, komoly es kozvetlen szakemberekkel. (Nem alkusz vagy ovb)
2018. júl. 3. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Elvállaltad végül kérdező? Mi volt? Nekem ma ajánlottak pont ugyanilyen állást. Szintén pályakezdő vagyok, sok hónap munkanélküliség után nagyon kéne a munka. De nem tudom mennyire házalós ez. Majd délután hívom azt aki tud információt adni.
2018. szept. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!