Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » OTP Junior számlám van,...

OTP Junior számlám van, elmúltam 18 éves, hogyan lehet megoldani hogy szerencsejátékhoz is használhassam a számlám?

Figyelt kérdés
Regisztráltam tippmixpro-n, azonban az egyenlegfeltöltés nem sikerült, mivel az üzletági előírásoknak nem felel meg a számlám. Arra gondoltam, hogy töltök fel pénzt a paypalomra, és azzal fizetek be, viszont az esetleges kifizetést csak bankszámlára lehet megoldani. Vajon az OPT Junior számlám engedélyezni fogja a kifizetést, így hogy a szerencsejátékkal kapcsolatos tranzakciók nem működnek? Van erre valami megoldás?
2018. máj. 19. 15:57
 1/1 anonim ***** válasza:

Az OTP bankkártya ügyfélszabályzat

[link]

Betéti Kártya Üzletszabályzat II. Lakossági betéti és prepaid kártyák része

[link]

alapján


"III. 9.4.3. Szerencsejáték fogadások ellenértékének kiegyenlítése

(209) Szerencsejáték-fogadás ellenértékének kiegyenlítésére az alábbi kártyák nem használhatóak:

a) Számlakártya,

b) Junior Start kártya és Junior Start Sajátkártya,

c) Mastercard Online Junior kártya és Mastercard Online Junior Sajátkártya,

d) Mastercard Online Junior ISIC kártya és

e) PTE MCO Junior kártya."


Vagyis kell kérned a számládhoz egy olyan bankkártyát, ami a fenti listán nem szerepel.

2018. máj. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!