0% THM műszaki cikkekre menyire valóságos?

Figyelt kérdés

[link]


Mert pl, megveszem ezt a tv-t itt és ha 12 hónapos futam időre kérem akkor fizetek havi 16 cirka 16 ezer forintot ez nekem nagyon tetszik de ez menyire valóságos itt biztosan nincsenek rejtet kamatok? vagy bármi egyéb?


2018. máj. 12. 22:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nincs. 0% az 0.
2018. máj. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nincs semmi kamu benne.
2018. máj. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Nincs rejtett kamat. AZ MNB megvágná őket ha lenne, hidd el. Csak az a kérdés, hogy azok a termékek amik 0% thm-el mennek nincsenek egy kicsit felül árazva? Ugyan ez a TV egyébként a média marktban most kuponnal 175.990 és ott is 0% thm van rá...
2018. máj. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
77%
Nem a túlárazás itt a lényeg. Hanem az, hogy megveszel egy 180k-s TV-t azzal a felkiáltással, hogy "csak 16k havonta". Lehet nincs is szükséged rá, valószínűleg 180k-t nem fizetnél ki érte egy összegben, de a 0%-os THM és az alacsony törlesztő miatt megveszed, mert miért ne.
2018. máj. 12. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Adott esetben ki tudnám fizetni egybe is az összeget mondhatni "lazán" de ez így 0 THM-el tényleg csak az árát fizetem ezt én korrekt-nek találom . Na meg hát háttérbe autóra gyűjtök amit rögtön kb fizetésbe akarok vásárolni :D


Amúgy egy ismerősöm így vett egy 200K-ás Tv-t egy ps4-et meg egy nagyon komoly telót asszem note 8 vagy 9., és fizet 24 hónapon keresztül valami 50 ezer forintot , azt mondja minden tökéletes mindenre 2 vagy több év is van elégedett!

2018. máj. 13. 07:23
 6/15 anonim ***** válasza:

"Amúgy egy ismerősöm így vett egy 200K-ás Tv-t egy ps4-et meg egy nagyon komoly telót asszem note 8 vagy 9., és fizet 24 hónapon keresztül valami 50 ezer forintot"


Kérdés, hogy 2 év múlva is ugyanezt fogja-e mondani, vagy addig váratlanul elveszti a munkahelyét, megbetegszik, és esetleg nem tudja fizetni a hitelét, stb.persze, ha van nettó 400 ezres fizetése, akkor nyilván nem gond, de pl. nettó 130-nál már problémás lehet...

2018. máj. 13. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

"Adott esetben ki tudnám fizetni egybe is az összeget mondhatni "lazán""


És ki is fizetnéd, mert annyira kell a TV, vagy inkább nem fizetnéd ki, mert másra gyűjtesz, de részletre azért jöhet? Pont erről van itt szó, nem feltétlenül kell, hogy ne legyen rá egyben pénzed, elég ha csak nem szívesen adod ki egyben, mert annyira nem is kell a cucc. Annak az illúzióját nyújtják, hogy sokkal kedvezőbben jutsz hozzá valamihez.


Persze ezzel nem megítélni akarlak, lehet, hogy neked tényleg nagyon kell ez a TV, és csak kihasználod, hogy később kell fizetni. De általában a fentebb vázolt találták ki a 0% THM-es áruhiteleket.

2018. máj. 13. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Utolsó előttinek persze bármi megeshet hogy le betegszik , elveszti munkahelyét stb de már megtette amit tett felnőtt ember biztos ő is át filózta a lehetséges "jövőket".


Utolsónak igen persze tisztába vagyok hogy az a 0 % THM dolog egy cseles marketing csel hogy olyat is megvegyen az ember amire nincs vagy nem feltétlen van szüksége de megveszi, mert havi törlesztésbe nem is néz ki rosszul, és van egy fas*a telóm vagy UHD-és tv-ém!


De nekem nem csak azért kell mert havi törlesztő tetszetős hanem, mert mikor haza jövök este a melóból kb annyi erőm van hogy alvás előtt nézzek meg egy filmet, mert már két hete nincs tv-ém felmondta 3 év után a szolgálatot , na meg hát a havi 240-emből nem szeretnék hirtelen enyit költeni.

2018. máj. 13. 12:25
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

"felnőtt ember biztos ő is át filózta a lehetséges "jövőket". "


Hát, sajnos nem ez a tapasztalatom :-( Egy nagyon kedves ismerősöm 50 évesen, 3 gyerekkel most ugrott bele egy olyan 10 éves futamidejű hitelfelvételbe, hogy szinte előre borítékolható, hogy be fog dőlni :-( És tudod mi a legborzasztóbb, Hogy amikor a 20 éves fiam megkérdezte, hogy a felvett 6 millió ft hitelre mennyit kell visszafizetni, NEM TUDTA MEGMONDANI!

Ráadásul építkezésre vette fel - na jó, az azért nem egy tévé, azt elismerem :-) -, ami szinte biztos, hogy több lesz, mint amennyi pénzük van,ill. szántak rá. :-(


3 év után tönkrement a tévéd? Jajj.

Akkor igaza volt/van a tv szerelő ismerősömnek: mikor Tv-t vettem, ott álltam a boltban, felhívtam, milyen tv-t vegyek? Daewoo-t vagy Philips-et? Aszonyga: nyugodtan vegyem meg a Daewoot, mert a másrkásak javítása drágább és a Daewoo is tud annyit, mint a Philips, csak könnyebb javítani. No, ennek 14 éve, a szerelőt azóta sem láttam, mert JÓ A TÉVÉ!!


Ezt csak azért írtam le, mert manapság nagy divat a márka után menni - mondjuk a Philips-et én is szeretem - de nem biztos, hogy mindig az a jó választás :-)

2018. máj. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
A régi tv-ém az egy lg márkájú még kocka dobozba (olyan nagy doboza van hogy az össze szerszámom elfrférne benne) a tv maga 8 éve lett véve csak három éve meg csinálta a szerelő és most már nem tudott mit kezdeni vele . Mellesleg ez lessz az első "lapos" tv-ém és nézelődtem akkor legyen már tényleg korszerü ha tehetem.
2018. máj. 13. 14:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!