Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mit ajánlanátok? Van erre...

Zushiki kérdése:

Mit ajánlanátok? Van erre megoldás egyáltalán?

Figyelt kérdés

Fiatal koromban sok hülyeséget csináltam, ez által felhalmozódott tartozásom,diákhitel,stb ..

Mára 2m ft tartozásom van amit nagyjából 4 éve nyögök,és egyszerűen nem csökken! BAR listás vagyok a diákhitel miatt... annyi helyre fizetek,hogy magam sem tudom már.. így nem tudok egyről a kettőre lépni!! Szükségem lenne egy megoldásra,hogy tudnék ekkora összeghez jutni,hogy kifizessék mindent,és csak 1 helyre kelljen fizetnem?? Jó állásom lett,havi 100ezret tudok vállalni,de csak hivatalosan!!!

Köszi :)


2018. máj. 10. 19:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Vannak adósságrendező hitelek, de te beírásod alapján valószínűleg annyira rossz adós vagy, hogy nem adnának. De ezzel a varázsszóval keresd meg a nagyobb bankokat, hátha...
2018. máj. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mi a gond? Havi 100ezer, az 2 év alatt kinullázza a hitelt. Amúgy meg:


Számold össze az összes tartozásodat, vegyél fel adósságrendező hitelt, és bumm, máris csak egy hiteled van.

2018. máj. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Adósságrendező hitelhez ingatlanfedezet kell.
2018. máj. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!