Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Plasztikai műtétre adnak hitelt?

Plasztikai műtétre adnak hitelt?

Figyelt kérdés
Nem dolgozom.
2018. ápr. 29. 07:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
60%
Szemelyi kolcsont, Provident-tol vagy Credigen-tol esetleg, de mivel nincs jovedelmed, megis mibol fizetned vissza? Adnak igy is, de azt nagyon megkeserulod, olyan dijai vannak.
2018. ápr. 29. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
ha lesz jövedelmem
2018. ápr. 29. 09:12
 3/11 anonim ***** válasza:
60%
Ha elmész dolgozni és letelik a próbaidőd, megfelelő jövedelmed lesz és a cég ahol dolgozol rendbe van akkor kaphatsz hitelt. (persze azért mástól is függ). A személyi kölcsön szabad felhasználású, a bankok megkérdezik, hogy mire akarod költeni, de ez inkább nekik csak statisztikai jellegű. Tehát nem konkrétan a műtére, de adnak, nem muszáj elmondanod a hitelcélt vagy mondhatsz más is, rengetegszer hallottam már, hogy meghalt rokon temettetésére kell... Egyébként ez a pénzintézetet nem hatja meg...
2018. ápr. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Eltört az orrom és azt kellene helyrehozatni, mihamarabb.

Megnéztem, de minimum 600.000 forint lenne, amit képtelenség kifizetni. Ezért gondoltam erre.

Kajak nem adnak, ha nincs jövedelmem?

2018. ápr. 29. 12:02
 5/11 anonim ***** válasza:
Miből fizetnéd ha nincs jövedelmed??? Uzsorástól fogsz kapni esetleg...
2018. ápr. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Kérdező, te adnál kölcsön pénzt olyannak, akit egyáltalán nem ismersz és nem is dolgozik?

Valószínűleg nem.


A hitelintézetek is azt akarják, hogy a kölcsönadott pénzük majd visszatérjen (haszonnal), ehhez pedig azt várják el, hogy legyen rá valamilyen biztosíték.


Ha dolgozol min. 3 hónapja (+ több helyen elvárás, hogy ne állj próbaidő vagy felmondás alatt), akkor a jövedelmedtől függően kaphatsz hitelt szabad felhasználásra, amit arra költhetsz, amire akarsz.

Lehet, hogy Provident vagy hasonlók adnak munkaviszony nélkül is, nem tudom.

Vagy kérsz kölcsön családtól, rokonoktól, barátoktól.


Ha eltört az orrod, akkor azt nem csinálják meg ingyen a kórházban?

2018. ápr. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem :(
2018. ápr. 29. 13:59
 8/11 A kérdező kommentje:
Ilyen egészségügyi dolgokra nincs valami fizetési lehetőség? Vagy erre hitel?
2018. ápr. 29. 14:22
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem tudom mit nem lehet érteni ezen. Nincs jövedelmed -> banki hitelt nem kapsz. Miből fizetnéd a törlesztést? Kérlek válaszolj erre a kérdésre...

A Cofidis csinál olyat, hogy orvosok közvetítik az ő hitelüket (Egészség Hitel), általában szemorvosok, forgorvosok, lehet, hogy plasztikai sebész is. De ha megnézed a feltételeket pl. itt:

[link]

Akkor világosan le van írva:

Cofidis Egészség Hitelt azon páciensek vehetik igénybe, akik megfelelnek a következő feltételeknek:


betöltötte 18. életévét

Európai Uniós állampolgár

rendelkezik állandó magyar lakcímmel

rendelkezik minimum nettó 65000 Ft-os állandó, rendszeres jövedelemmel, ami lehet

alkalmazott, legalább 3 hónapos munkaviszonnyal rendelkezik

vállalkozó, legalább 2 éve van vállalkozása

nyugdíjas (öregségi, rokkant)

rendelkezik telefonos elérhetőséggel

nem szerepel aktívan KHR listán (A Központi Hitelinformációs Rendszer (KHR) egy olyan negatív adóslista, melyet a pénzintézetek közösen tartanak fenn, hogy kiszűrjék a megbízhatatlan adósokat, valamint azokat, akik csalást vagy bűncselekményt követnek el a pénzintézetek kárára.)

Olyan személy, aki jelenleg GYES-én/GYED-en van és nincs más igazolt jövedelme, csak adóstárssal igényelhet, aki lehet alkalmazott, nyugdíjas vagy vállalkozó.


No most te ezeknek megfelelsz???


Ha nagyon kell a pénz akkor a következőket tudod tenni:

- kérsz kölcsön a csalából

- Eladod a saját holmijaidat

- Beviszed a cuccaidat zaciba


Más nem jut eszembe.

2018. ápr. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Kölcsön nem kérek.

Cuccaim, ékszereim nincsenek, illetve nag, on max. 100.000 Ft kijönne.

2018. ápr. 29. 17:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!