Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Valaki vásárolt-e már Wish-ről...

Valaki vásárolt-e már Wish-ről akciós telefont? Ha igen vámköteles lett-e az árú megjött-e időben/kiváló állapotba?

Figyelt kérdés
olyat láttam az oldalon hogy Huawei P10 Dual simes telefon 250ezer ft helyett 5percig olyan akciót adott rá hogy csak 15362ft plusz szállítási díj 2000ft hozzá nem tudom eldönteni hogy ezt most kamu-e vagy sem mert a vélemények alapján 5csillagra volt értékelve ha esetleg ilyet rendelek mennyi annak az esélye hogy megvámolják és mennyire,mert egyszer aliexpressről rendeltem egy telefont 60ezer ft-ért azt megvámolták kb olyan 15ezer ft-al át is vettem kiváló állapotú volt viszont egy ilyen huawei10 készülék lehet még vámmal is megérné ha az előző rendelésem vámárához hasonlítok vissza főleg hogy ez csak 17ezer ft lenne nem 60ezer szállítással együtt és hogy ilyen kis értéket írnak rá mennyi vámot számolnának rá?

2018. ápr. 18. 11:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem vettél 17.000-ért egy flip tokot.


Jelenleg P20-ast kaphatsz (?) 150.150 (vagy 149.991) helyett 25.475 (vagy 28.275)-ért (már a megnyitáskor más árat ír).

Ja, ez csak egy klón .... BOCSI!


Amúgy a vám a vásárlási értékre vonatkozik. Már ha fennakad a postánál.

2018. ápr. 18. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Már bocsi de szerintem félre olvastad a kérdést egy szóval sem említettem meg hogy megvettem :D

Érdeklődve írtam csak :D

2018. ápr. 19. 00:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!