Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Paypal számla, valami gond...

Paypal számla, valami gond van? Többi lent!

Figyelt kérdés

Vásárolni akartam paypalon keresztül, de mivel a vásárlásom sikeretelen lett kaptam egy e-mailt, hogy vissza utaltál a pénzem a paypal tevékenységben ott is van hogy -5000 ft, utana meg a vissza utalás hogy +5000 ft de a paypal egyenlegem az 0 ft.

mi lehet a gond ?


2018. ápr. 14. 19:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Nézd meg pár nap múlva, lehet, hogy még nem ért vissza a pénz, csak számon tartják, hogy jönni fog.
2018. ápr. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen erre is gondoltam, mivel hétvége van ezért nem történt meg a vissza fizetés!

Hàtha kedd fele már rendben lesz

2018. ápr. 14. 20:56
 3/4 anonim ***** válasza:
Nincs gond. A refund összege NEM a Paypal egyenlegben jelenik meg, hanem a fizetéshez használt bankkártyához tartozó bankszámlán. A Paypal egyenlegben akkor látszana, ha egyenlegből lett volna fizetve. Ennek azonban egy top up lett volna az előzménye, aminek manapság már semmi értelme, ha kártyával is lehet fizetni.
2018. ápr. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Akkor ezek szerint nem kell mást tennem, csak várnom hogy vissza jöjjön a pénz a bankszámlámra??
2018. ápr. 14. 21:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!