Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Kicsit forro tuzhelylapra...

Kicsit forro tuzhelylapra ratettem a penztarcamat, benne volt az otp kartyam. Magnescsikos, paypass. Nem volt tul forro a tuzhelylap. Atmelegedett a tarcam . A kartyanak lehet baja?

Figyelt kérdés

Teat foztem este. Lekapcsoltam jo ideje a tuzhelylapot nullara, csak regi villanytuzhely es nem hul ki azonnal vagy 2 perc utan a lap.


Rendet raktam a konyhaban, es sajnos a taskambol is a konyhaban pakoltam ki es epp arra a tuzhelylapra tettem a noteszom meg a tarcam ami meg kicsit langyos volt.

Csak langyos!!! Nem forro.


A tarcam kicsot szinten langyos lett (5 perc utan vettem eszre hogy meleg meg a tuzhely)

Az otp kartya epp a tarca szelen volt (legesleg jobboldalon)


A kartya paypassos, magnescsikos


Lehet baja ennyi melegtol (a magnescsiknak a chipnek vagy akar a paypass funkcionak??)


24/l


2018. ápr. 6. 01:01
 1/2 anonim válasza:
Az igen. Holnap reggel próbálj meg azzal fizetni a boltban, elég, ha csak egy csokikát veszel, mert ha megsült a kártya, akkor is ki tudod fizetni apróval. Remélem, boldog csoki lesz belőle.
2018. ápr. 6. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A jó édes ***** válasza:
Nem, nem lehet baja.
2018. ápr. 6. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!