Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hol lenne érdemes személyi...

Rózh karesz kérdése:

Hol lenne érdemes személyi kölcsönt felvennem?

Figyelt kérdés

Melyik bank a legelfogadhatobb?

1millio ft-ot szeretnék felvenni,megis kapnam ,de nemtudom,hogy melyik bankaz ahol még érdemes lenne felvenni.?



2018. márc. 22. 08:11
 1/7 anonim válasza:
66%

Két kollégám vett fel az elmúlt kb. három hónapban.

Mindketten elég megfontolt emberek és mondták is hogy utánajártak.


Az egyikük a Zala Takaréknál (az mostanra már M7 Takarék lett). Ez még karácsony előtt volt. Félmilliós kölcsönt igényelt.


A másikuk a Sberbanknál, ő kb egy hónapja. Ő azt hiszem talán 1,2M ft-ot vett fel, de nem emlékszem pontosan.


Mindketten azt mondták, hogy korrekt volt a bank az igénylés, elbírálás során és apróbetűs szemétkedéseket sem tapasztaltak.



Nem reprezentatív példa ez a kettő, de én ennyit tudok mondani.

2018. márc. 22. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ersténél vettem fel 5 évre,igaz náluk is vagyok már ezer éve,simán megadták ,pedig csak 8 hónapja vagyok ennél a cégnél,fizetésem se hű de magas.OTP-nél csak a keverés ment,hagytam is őket,jó hogy az Erstét választottam.
2018. márc. 22. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nálam a CIB jött ki a legolcsóbbra, igaz az is kellett hozzá, hogy ott bankoljak.


Menj fel minden bank oldalára és kalkulálj. Esetleg nézzed meg a bankmonitort meg hasonló oldalakat, a kalkulátorukat.

2018. márc. 22. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Én épp a CIB-ről hallottam elég rosszakat, de nyilván mindenki azt tudja mondani, amit ő tapasztalt.
2018. márc. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

pl mit hallottál?

Van náluk pár bénaság, de amúgy 10+ éve ott vagyok :)

2018. márc. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat,arra lennek kivancsi igazabol hogy az otp rol halottam ,hogy tobbet kell visszafizetni mint ami a szerzodesben van,erre van valakinek tapasztalata esetleg mas bankoknal?
2018. márc. 23. 13:29
 7/7 anonim ***** válasza:
Olyan nincs, hogy többet kell visszafizetni, mint a szerződésben. Akkor valószínű valaki nem vett észre valami apróbetűs részt :)
2018. ápr. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!