Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Melyik bankszámla a legelőnyös...

Melyik bankszámla a legelőnyösebb nekem?

Figyelt kérdés
Most végeztem egyetemen és a munkakezdéshez kell bankszámlát nyitnom. Itthon lakom még, így nincs közüzemi vagy csoportos beszedés, örülnék ingyenes számlavezetésnek, nemzetközi netes vásárlásos kártyának aminek kedvező az ára. Melyik bank csomagja szerintetek a legjobb ilyen célra?

2018. márc. 4. 20:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Én nem ismerem az összes ajánlatot, de nekem pl. OTP Smart csomagom van, amiben ingyenes a számlavezetés, ha legalább a minimálbér érkezik a számlára, illetve az éves kártyadíj kb. 2000 forint, amit első évben még el is engednek. MasterCard Online kártya van hozzá, ami kb. mindenre használható.


De vannak bankszámla-összehasonlító oldalak, amiket érdemes megnézni.

2018. márc. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem a Raiffeisennél ingyenes számlavezetés van. Tulajdonképpen csak internetes vásárláshoz/eladáshoz használom.Az átutalás költsége viszont magas. Annyi átutalásom viszont nincs, hogy pl. havi 1.000- Ft számlavezetéssel ekvivalens lenne.
2018. márc. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez teljesen a te bankszámlahasználati szokásaidtól függ.



www.bankracio.hu

vagy

www.bankmonitor.hu


Ezeken az oldalakon kalkulátorokkal kiválaszthatod.


Arra figyelj, hogy az első pár ajánlat promóció.


Amik a legjobbnak tűnnek nézd meg utána a bank honlapján a részletes HIRDETMÉNYT, ne csak a rövid leírást, mert a hirdetmény tartalmaz hivatalosan minden díjat.



Nem jó ha másra hallgatsz, de úgy meg semmi értelme sincs, ha még csak nagyjából sem írtad le, hogy havonta mennyi pénz érkezne rá és mikre használnád a számlát.

2018. márc. 5. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Számold ki valamelyik előzőleg linkelt oldalon, de amik ilyen feltételek mellett nagyon jók az pl. Otp Smart, Sberbank Fair, Raiffeisen Aktivitás 2.0, Gránit Digitális.
2018. márc. 6. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!