Cofidis ingyen hitel?

Figyelt kérdés

Egy laptopot szeretnék venni a notebook.hu oldalról.

Amikor lejjebb görgettem láttam hogy van ez a COFIDIS HITEL KALKULÁTOR.



Önrész:

0Ft

Hitel összege:

289 900Ft


Törlesztőrészlet: 18 * 16 106 Ft

A fizetendő teljes összeg: 289 900 Ft

THM:0%



Ez akkor azt jelenti, hogy 18 hónapon keresztül 16 106 FT-ot kell fizetnem. És semmi +? Semmi kamat? Igényelt már valaki ilyet?


Válaszokat előre is köszi!



2018. márc. 3. 19:38
 1/4 bellobig válasza:
Igen, létezik O%-os hitel. Vettem már így pl.TV-t. Figyelni kell, hogy mit írsz alá, mert lehetnek még rejtett költségek. Szoktak például rátenni hitelbiztosítást, és erről elfelejtenek tájékoztatni!
2018. márc. 4. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Rendben. Köszönöm az értelmes választ!!! :D
2018. márc. 4. 11:34
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha azt írják, hogy a THM 0%, akkor nem lehetnek rejtett költségek. Ha a kamat 0%, akkor lehet hitelbírálati díj, folyósítási díj meg egyéb hülyeségek, de a THM azért Teljes Hiteldíj Mutató, mert a teljes költségszerkezetre vonatkozik.

Itt inkább az a trükk, hogy máshol megkapnád a gépet jóval olcsóbban. Itt felárazzák, így persze, hogy tudnak adni "nullás hitelt"...

2018. márc. 7. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Kétszer sem kaptam csekket tőlük,hiába kértem.Aztán meg jön a büntetés. Még jó,hogy lehet választani,hogy hogyan szeretném befizetni a részleteket.

Többet nem fogok a Cofidistől 0%-os hitelt felvenni., többe kerül a leves lassan, mint a hús.

2019. márc. 21. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!