Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Miert nem tudok penzt levenni?

Miert nem tudok penzt levenni?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Mar ketsegebe vagyok esve tehat ide fordulok hasznos valaszok remenyeben. Nem reg csinaltattam uj bankkartyat. (CIB) Meg kaptam a kartyat, pink koddal mindennel egyutt.

A fizetesem erre a kartyara jott,aktivalva lett alkalmazason keresztul. Iletve mielott elmentem volna az ATM-hez vasaroltam is a kartyaval ugy, hogy az elado lány bedugta a kartyat en pedig a kodot beirtam. Mukodott. Majd ugyan ez a muvelet az ATM-nel mar nem. Vagyis helyesbitek, eloszor engedte, majd kiirta hogy elvileg nincs elegendo penz a szamlamon es kert egy azonosito kodot vagy mit amit nem tudtam..tehat folyton kidobott es igy nem tudtam penzt kivenni.

Annyi biztos, hogy tobb penz van a szamlamon mint amennyit ki akartam venni. A napi limitet sem leptem tul..

mi lehet a gond?

Illetve mi lehet az az azonosito kod amit ker?



2018. febr. 14. 19:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Kérdéseiddel fáradj be a bankba!
2018. febr. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hívd fel a cib ügyfélszolgálatát
2018. febr. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Valoszinuleg ha fel8-kor lett volna bank talan oket hivom es nem ide irok. De a dolog surgos szamomra igy kenytelen voltam ide irni.. de okosabb nem lettem.
2018. febr. 14. 23:12
 4/4 anonim ***** válasza:

A Telebank 0-24 órás és hidd el sokkal többet tud.


Ráadásul gyorsabban kapcsolnak munkatársat mint ahogy valaki ide ír, főleg hogy itt úgysem megfelelő válasz születik, mert senki nem látja a körülményeket, amit csak te vagy a bank ismertek.

2018. febr. 14. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!