Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Kölcsönt szeretnék felvenni...

Kölcsönt szeretnék felvenni 80. 000Ft-ott. Szabadon felhasználhatót lényegében készpénzt?

Figyelt kérdés

19-éves vagyok tanuló és még nem melóztam, van még 1-évem a suliban.törleszteni tudom az nemgond.

hól vehetek fel kölcsönt minél hamarabb??


2010. jún. 7. 08:28
 1/2 anonim ***** válasza:

Háát, nem nagyon hiszem,hogy kapnál.

Nem azzal van a gond, hogy te tudod-e törleszteni hanem, hogy a banknak ezt be tudod-e bizonyítani. Ehhez rendszeres havi jövedelem kell,ami bizonyítottan a számládra jön. És feltételezhető, hogy ebből a jövedelembőlegyrészt meg tudsz élni, másrészt tudsz törleszteni.

A legnagyobb esélyed a saját bankodban van, ahola folyószámlád is van. Meng be és érdeklődj, de én nem nagyon reménykednék.

2010. jún. 7. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
hát sztem csak ismerőstől / havertól, és a provident meg eszedbe se jusson !!!!!!!!!!
2010. jún. 7. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!