Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Németországban miért nem...

Németországban miért nem tudok sehol részletre fizetni?

Figyelt kérdés

Sziasztok

körülbelül fél éve dolgozok külföldön. A fizetésem 1300-1400 euro között mozog. Eddig amit vettem az kifizettem teljesen. Az utóbbi napokban tv-t szerettem volna vásárolni, de az összes oldalon, amit néztem az írja nem engedélyezett számomra a részletfizetés.

Valaki tudja ez miért lehet? Illetve, hogy lehet megoldani, hogy lehessen?

Köszönöm



2018. jan. 27. 18:35
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan hol írja ezt, és nem írt ki semmi indokot? Egy olyan alacsony összegnél mint a TV, ennek nem kellene problémát jelentenie.
2018. jan. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Sok oldalon pl: otto,saturn,mediamarkt stb..

A tv 500 euro szóval én sem értem.

Az indok, meg annyi hogy a részletfizetés számomra nem engedélyezett.

2018. jan. 27. 18:55
 3/9 anonim ***** válasza:
Bocs, ha hülyeséget kérdezek, de nem lehet, hogy csak online nem tudsz részletre vásárolni?
2018. jan. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
valamit nem jol csinalsz, en mar egy tonna dolgot vettem online reszletre, hol a mediamarktol, hol a saturntol. sose volt vele gond.
2018. jan. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mit tud rólad az adott weboldal, hoyg ezt így kijelenti? Regisztrálsz, adsz meg banki adatokat, stb?
2018. jan. 28. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igen, egy bizonyos IBAN kódot kell megadni
2018. jan. 28. 14:16
 7/9 anonim ***** válasza:

Az IBAN-ból nem fog kiderülni senki számára semmi olyan információ, ami alapján el lehet dönteni, kapj-e részletfizetési lehetőséget vagy ne.


Valamit baromi rosszul csinálsz, de látatlanban kétlem, hogy bárki megmondja, mit.

2018. jan. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
1000% hogy nem jol csinalod. hutot, laptopot, telefont is vettem mar reszletre online rendelessel...
2018. jan. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Rekcsy666 válasza:
Nekem is ez problémám az ottonál, telefont nem enged, de kipróbáltam mással és pl.2000eurós tv-t meg engedné..szóval nem értem
2018. aug. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!