Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mit tegyek, ha nem bízom egy...

Mit tegyek, ha nem bízom egy banknak egy konkrét bankfiókjában dolgozókban?

Figyelt kérdés

Egy kis vidéki településről származom, ahol nem szeretném, ha az ottani ügyintézők tudnának arról, mennyi pénzem/megtakarításom van pontosan. Sajnos volt már rá példa, hogy kikotyogtak ezt-azt a rokonoknak.


Olyat lehet kérni a bankomtól, hogy egy konkrét vidéki bankfiókból ne lehessen hozzáférni az számlainformációimhoz? Nem akarok másik bankhoz menni, mert ezt leszámítva elégedett vagyok a szolgáltatásaikkal.



2017. dec. 28. 23:09
 1/6 anonim ***** válasza:
8%
Gondolom, olyant lehet, hogy számlavezető fiókot váltasz. Utána nem fognak csak úgy hozzáférni az adataidhoz.
2017. dec. 28. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%
Banktitok megsértés miatt panaszt lehet tenni, aztán majd nem lesznek annyira szószátyárok
2017. dec. 28. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
86%
2es igazad van. De akkor meg azon fog csámcsogni a település,hogy a Marika lánya felnyomta őket és ezért rúgták ki a Terikét aki 20 éve ott dolgozott. Eddig meg azon csámcsogtak,hogy a Marika lányának mennyi pénze van. Itt alapvetően a településsel van a gond.
2018. jan. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Korábban egyszer már felnyomtam őket, kaptam kártérítést is a banktól a számlámra.

Azóta is folytatódik.

Felnyomtam másodszor is, akkor már semmi reakció a banktól sem, azt hiszik vicc, pedig tényleg visszahallom ezresre kerekítve a számlaegyenlegem mástól.

2018. jan. 1. 22:36
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor a felügyeleti szervnél kell felnyomni őket
2018. jan. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Első alkalommal a bank elismerte a banktitok sértést, ez elég ritka, mert bizonyítani sokszor nem lehet és nem szívesen ismerik el a bűncselekményt. Mert ez az!


Az első eset panaszát és az arra adott választ illetve az újabb panaszodat mellékelve tegyél bejelentést az MNB felügyeleti igazgatóságánál.


Hidd el, így hogy a korábbi eset bizonyított fognak az ügyeddel foglalkozni!


Miután megtetted a bejelentést, akár tájékoztathatod is róla a bankot, akkor majd kapkodnak a válasszal.


Tényleg felháborító, hogy ilyet megengednek maguknak, nem is kell annyiban hagyni!

2018. jan. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!