Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Melyik banknál érdemes számlát...

Melyik banknál érdemes számlát nyitnom, amire a fizetésem kerül majd?

Figyelt kérdés
Melyik olcsóbb? Erste bankról mi a véleményetek?
2017. dec. 28. 14:36
 1/8 anonim válasza:
én ott vagyok ersténél, ingyen van minden,bankkártya, számlavezetés. de nem tudom hogy van-e még ilyen csomagjuk (privilegium L)
2017. dec. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
55%

Sajnos Privilégium L nincs már, sőt, aki 2016 után nyitotta, annak is csak 2019. márciusug biztosítják.

Amúgy nem rossz az Erste, de az EgySzámla - ami mindenkinek elérhető - nem nagy szám, van sokkal jobb is.

Pl. a Budapest Bank Prémium1 számlacsomagja, vagy a Gránit, esetleg Magnet Bank valamelyik minimál csomagja.

Raiffeisen DíjnullázóPlusz sem rossz, csak ott a 100e feletti utalások elég húzósak.

2017. dec. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ mik az igényeid és szokásaid. Szerintem a Sberbank Fair a legjobb. De nézd át a bankok hirdetéseit és az alapján dönts. A részletek ismerete nélkül nehéz válaszolni a kérdésre
2017. dec. 28. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Tehát halványlila gőzünk sincs arról, hogy mennyi a fizetésed, milyen egyéb jövedelmeid vannak, illetve hogy milyen banki szolgáltatásokat szeretnél igénybe venni, de azért mondjuk meg, hogy melyik számlacsomag lenne számodra az ideális?
2017. dec. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Csak egy normál fizetés menne ra, utalni nem szoktam. Havi 150 körüli összeg fordulna meg rajta.
2017. dec. 28. 16:54
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem mindegy a jövedelem, mert általában 150e a minimum elvárt jövedelem, ami a kedvezmények feltétele. A 149999 is "150 körül" van, de ott már nem teljesült feltételek miatt sok lesz a szlavezetés-
2017. dec. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Sberbank Fair. Ha van összesen legaláb 50 ezer forgalmad és 4 tranzakciód akkor ingyenes a számlavezetés.
2017. dec. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Miért nem tudod megnézni magadnak? Miért másokat csicskáztatsz? 2 percedbe telt volna erre rákeresni. Nem pedig idegeneket kérdezgetni, akik semmit nem tudnak a pénzügyeidről.


[link]

2017. dec. 29. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!