Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Miért nem jön sms, ha fizetek...

Miért nem jön sms, ha fizetek kártyával?

Figyelt kérdés

Megnéztem az e-bankban és be van állítva, hogy 0 Ft feletti vásárlás esetén kapjak sms-t. Eddig mindig kaptam, azonban kártyát váltottam, mert nem volt érintős az előző és azóta néha kapok, néha nem.

Egy élelmiszerboltban (nem nevezem nevén) vásároltam és nem jön róla sms. Mikor máshol fizetek (pl. gyorskajalda, papirirószer) arról jön.

2x vásároltam abban az élelmiszerboltban, nem ugyanabban, de ugyanaz a cég és arról sose kaptam smst.

Mi lehet az oka?



2017. dec. 18. 13:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi honnan az anyámból tudjuk, hogy mi van a te bankszámla-beállításoddal? De most komolyan...
2017. dec. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

"Mi lehet az oka?"


Többek között az, hogy a bankod ügyfélszolgálatát képtelen vagy megkérdezni, ahonnan fix választ kaphatnál....

2017. dec. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Hogy itt mennyi értelmes és segítőkész ember van.

Magyarország...

2017. dec. 18. 17:23
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Mégis mit vártál? hogy mi honnan fogjuk tudni??? igen ez Magyarország, ahol mindenki a gyakorikerdesek oldalon akarja megtudni mi van a számlájával és a beállításaival, ahelyett, hogy az illetékesektől kérdezné meg...
2017. dec. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Felhívtam az ügyfélszolgálatot, de nem tudtak segíteni, ezért gondoltam, hogy valaki itt hátha tud valamit mondani...

Egyébként meg azt gondolom, ha valaki nem tud segíteni a primitív hozzászólását tartsa magában :)

2017. dec. 18. 18:55
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
ha az illetékes ügyfélszolgálatos nem tud segíteni, majd a helyi asztalos, hentes, zöldséges biztos tudni fogja...
2017. dec. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
70%

paypass-sal/paywave-vel fizettél egy régi típusú terminálon, erről nem kapsz sms-t, csak terhelés lesz----és zárolva sem lesz az összeg, úgyhogy simán mínuszba is mehet tőle a számlád


ezt onnan tudom, hogy az én bankom ügyfél-szolgálatosai tudnak felvilágosítást adni

2017. dec. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm! :)
2017. dec. 18. 20:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!