Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Kaphatok ír a providenttől...

Kaphatok ír a providenttől hitelt?

Figyelt kérdés
8 éve amikor meghalt a nagymamám vennem kellett fel 100 ezer ft gyorskölcsönt a providenttől, amit fizetgettem hetente mindaddig amíg hirtelen el nem veszítettem a munkámat. A kölcsönt nem tudtam fizetni, munkanélküli voltam sokáig. Tudom, hogy felkerültem a khr listára. Teltek az évek, anyagilag rendeződtem, középvezetőként dolgozom egy állami cégnél. Szeretnék felvenni hitelt, mert szükségem lenne pénzre. Kérdésem az lenne, hogy tudnék e felvenni a providenttőlújabb hitelt úgy, hogy még az előzőt nem fizettem ki, viszont ha megkapnám a mostanit, rögtön, egy összegben kifizetném a tartozásomat. Még annyit szeretnék hozzáfűzni, mert tudom, hogy sok akos válasz fog érkezni, hogy miért veszek fel hitelt ismét a nyakamba, vagy hogy miért providentet... Máshol hitelt a khr miatt nem kapok, és azért veszek fel hitelt, mert sajnos nem lehet természetes úton kisbabám, a kezelések a lombik programban borzalmasan drágák, de amíg az utolsó szalmaszálba tudok kapaszkodni szeretném megragadni a lehetőséget. Ezt igazán csak az értheti aki átélte milyen gyermekre várni évekig.

2017. dec. 5. 21:32
 1/6 anonim ***** válasza:
79%
esélytelen
2017. dec. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
79%

Érthető, hogy szeretnél gyereket, már ha igaz ez a kis történetecske, amit idehánytál ebben az igénytelen formában.


Viszont attól még nem kéne eladósodni, mert a leendő gyerek fogja a kárát látni.

2017. dec. 6. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
80%

Gyereket a semmire. Nagy koponya vagy.

Miből fogod felnevelni?

2017. dec. 6. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
83%

Hol laksz? Országszerte vannak Kaáli intézetek, ott nem kell fizetni.


Amúgy eléggé életszerűtlen, hogy a Provident 8 év alatt nem tett kísérletet a behajtásra. Nem az a cég... Mivel dolgozol, pofonegyszerű lenne tiltani a fizetésedből.


De ha így is van, valószínűleg a tartozásod visszafizetésén kívül nem fog veled szóba állni. És mivel fent vagy a KHR-ben nincs rossz adós, a többi pénzintézet se hiszem. Max. hitelbiztosíték mellett.

2017. dec. 6. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Fú, na itt valami nem világos.

Ha jól értem a sztorit:

Nyolc évvel ezelőtt felvettél 100 ezer forintot, amit azóta sem tudtál teljesen visszafizetni, és most újra felvennél kölcsönt, hogy az évek óta magad előtt görgetett 100 ezres kölcsön fennmaradó részét kifizessed.

De most komolyan, milyen állami cégnél fizetnek középvezetőnek olyan szarul, hogy néhány tízezres tartozést évek alatt ne tudjon kipörgetni?

Ha ennyire tré a jövedelmed, akkor sajnos nem fognak neked hitelt adni sehol, mert már a hitelbírálatnál elhasalsz, még ha a KHR-t nem is vesszük számításba...

2017. dec. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Soha nem értettem, hogy minek kell gyors-kölcsön.

Sokkal kedvezőbb a folyószámládat vezető banknál, folyószámlahitelt igényelni, vagy egy egyszerű személyi kölcsönt, amit kb. 20 perc alatt folyósít a bank. S a felajánlott 2-300Ft-os biztosítással nem kell szarozni, mert munkanélküliség esetén, fedezetet nyújt a biztosító a törlesztőrészletekre.

2017. dec. 7. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!