Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ez a bitcoin miner mennyi idő...

Ez a bitcoin miner mennyi idő múlva hozna hasznot nekem?

Figyelt kérdés

Itt ukrajába átszámolva 16 forint/kw áram.


[link]


2017. dec. 1. 19:46
 1/4 anonim ***** válasza:
58%
Számold ki. Ha erre nem vagy képes, akkor bele se kezdj.
2017. dec. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezt nehéz megmondani előre, mert nagyon gyorsan ingadozik a bitcoin ára. De a jelenlegi árfolyamon, és nehézséggel 761,3 dollárt hozna az áramdíj levonása után.Így kb 5 és fél hónap után hozná vissza a gép árát.De nehéz előre jósolni ennyi időre is a cryptovilágban. Lehet,hogy ennyi idő alatt is felmehet a bitcoin árfolyama 20-30 ezer dollárra, de az is lehet hogy nagyon leesik,vagy nehezedik a bányászás, és ez a gép már elavult lesz, mert kijönnek egy gyorsabb változattal.
2017. dec. 2. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is 760 dollár/hó (200e Ft) körül számoltam. A miner 1,1 millió Ft-os árára még számolj rá 27% áfát meg nemtom hány % vámot.
2017. dec. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mostmár 978,28 dollár/ hó( Most, hogy felment az árfolyam 16 ezer dollár fölé.)
2017. dec. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!