Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Erste folyoszamlahitel jovairá...

Erste folyoszamlahitel jovairás ideje?

Figyelt kérdés
Múlthéten szerdán elsőbbségivel küldtem vissza a szerződést. Mikor irjak jóvá a szamlamo? Mar elfogadtak ugy jott a levél. De mar egy hete h visszaküldtem.
2017. nov. 29. 16:55
 1/6 anonim ***** válasza:
még véletlen se az erste bank ügyfélszolgálatát kérdezd meg erről, ahol 100% megmondják.
2017. nov. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Felhivtam penteken, ann, it mindtak a het elejen.. Holnap mar csutortok.. Most hivjam megint?!
2017. nov. 29. 19:48
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát nem? :D
2017. nov. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem ismerem ezt a dolgot, szerencsére soha nem volt folyószámlahitelem, de ez nem úgy néz ki, hogy alapból semmit nem látsz, csak tudsz mínuszba menni?

Tehát ha van 10 ezer forint egyenleged és vásárolsz 15-ért, akkor -5000Ft lesz az egyenleg.

De amíg nem mész mínuszba, szerintem semmit nem fogsz látni abból, hogy rendelkezésre áll-e a hitelkeret vagy sem.

2017. nov. 30. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
De smst kene kapnom rola, az erstenel ugy van. Hogy jon egy sms h plusz ennyi ft a kartyamon van. Meg a netbankba se jelzi meg h jova lenne irva. Mindegy ma megint felhivom oket, csak kicsit mar kellemetlen, de nem tudtam h tobb mint 1 hetig tart ez nekik..
2017. nov. 30. 08:28
 6/6 anonim válasza:

Kedves kérdező!

Nálad hogy volt végül? Én pont egy hete igényeltem, azt mondták, hogy most hét közepéig lesz utalva. Szerződés visszaküldésről nem volt szó, nem is kaptam még. Én személyesen igényeltem bankban.

2018. szept. 27. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!