Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Szükséges paypalhoz bank...

Szükséges paypalhoz bank accountot linkelni?

Figyelt kérdés
Online shop-on értékesítek festményeket és egyebeket, és ehhez csináltam külön paypalt. Viszont a név, amin a shopot vezetem (és így a paypal is ezen a néven van), nem a saját nevem, hanem művésznév. A bankfiókom viszont nyilván a saját nevemen van. Így nem tudom hozzáadni, mert nem engedi átírni a vezetéknevet. Hogyan tudnám ezt megoldani? Vagy egyáltalán feltétlenül szükséges hozzáadni a bankfiókomat ahhoz, hogy a vevőim online fizetni tudjanak?

2017. nov. 25. 11:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Bank account linkelése magyarul azt jelenti, hogy megadod a bankszámlaszámodat. Erre akkor van szükség ha a Paypalról pénzt akarsz kiutalni a bankszámládra.
2017. nov. 25. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Buta dolog volt nem a saját neved megadni, bármikor igazolnod kell magad a paypalnak, nem fogod tudni, így bukod a pénzed
2017. nov. 25. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!