Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Eurót euró számlára interneten...

Eurót euró számlára interneten keresztül lehet utalni?

Figyelt kérdés
2017. nov. 2. 17:37
 1/10 anonim ***** válasza:
nem. csak is kizárólag zimbabwei dollárt lehet perusi sol-ra. Nem értem egyáltalán honnan jön a kérdés, hogy nem lehet :D
2017. nov. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

És ehhez kell külön igényelni másik kártyát a banknál?


Vagy ugyanazzal a kártyával utalható,mint a forint utalás?


A lényeg,hogy eurót kellene utalnom,mert a forint számlán nincs akkor összeg,amit elég lenne.


Viszont még eddig nem csináltam ilyet,hogy eurot utaltam volna közvetlenül,eddig csak számláról vettem le.

2017. nov. 2. 17:43
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen, a kártyádon van az összes pénzed. Euróhoz, Dollárhoz, FOrinthoz, külön kártya kell, amire ráteszed a pénzt.


Istenem, ezeket tenyésztik valahol?

2017. nov. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Internetes utalásnál mikor bejelentkezek,akkor van forint számla és euro számla is.


Amikor a forint számláról utalok,akkor meg kell adni a kártyaszámot,és jön egy ellenőrző kód a telefonra.


Még nem volt devizaszámlával dolgom,ezért nem tudom,hogy ugyanazzal a kártyával utalható e vagy sem,amivel a forint számlánál.

2017. nov. 2. 17:47
 5/10 anonim ***** válasza:

1: a pénz nem a kártyádon van, mint ahogy a lakásod sem a kulcsodon


2: attól, hogy más a pénznem az utalás ugyanúgy megy...


De valóban nem ártana az iskolában (utána?) alapképzés ezek használatáról...

2017. nov. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

"Amikor a forint számláról utalok,akkor meg kell adni a kártyaszámot,és jön egy ellenőrző kód a telefonra. "


És akinek nincs kártyája az mit ad meg, az nem tud utalni?...

2017. nov. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Bocsi,ha hülyének tűnik a kérdés,de még nem volt devizaszámám,nem utaltam eurót sem soha senkinek.


Ha nyilván két külön számlaszám lenne,akkor egyértelmű lenne,hogy nem lehet ugyanazzal a kártyával,de itt egy számlaszám alatt van a forint és euro számla.

Ezért nem tudom.

2017. nov. 2. 17:49
 8/10 anonim ***** válasza:
én nem tudom neked milyen, de nekem, ha utalni akarok van 2 lehetőségem: Forint utalás, deviza utalás. Nyilván ha forintot askarok utalni, akkor a forint utalást választom, ha a devizát, akkor a devizát. Erste Netbank.
2017. nov. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Persze hogy lehet. Tényleg ennyire pénzügyi analfabéták az emberek? Akkor értem miért tartunk itt ahol.
2017. nov. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Bocsi,nagyon összekevertem valamit...

Most már értem milyen hülyeséget kérdeztem.

2017. nov. 2. 20:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!