Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Más paypaljára készpénz...

Más paypaljára készpénz befizetés?

Figyelt kérdés

Kérlek segítsetek!

Voltam múlthét elején befizetni anyum paypal számlájára készpénzt. Azóta semmi. Most olvastam hogy csak úgy lehet befizetni paypal számlára készpénzzel, ha az a személy fizeti be akié a számla (megegyeznek az adatok a paypalon megadottakéval)

Ez igaz? Betelefonáltam a bankba és azt mondták hogy ők ráteették már azonnal rajta volt mikor befizettem. De egyáltalán nincsen rajta. :( Nem kevés pénzről van szó sajnos ezért is lenne fontos h akinek van ezzel tapszatalata az kérem segítsen. :(

Köszi


2017. okt. 17. 14:35
 1/8 anonim ***** válasza:

Elveszni nem fog a pénzed attól ne félj.

Hívd fel a Paypalt és kérdezd meg, hogy ők mit tudnak tenni ezzel. Ha semmit akkor hívd fel újra a bankot és mond el, hogy chargebackelni szeretnél mert hibás adatokkal utaltál és így nem tudja fogadni a fogadó fél az összeget. A többit pedig a bank intézi, viszont ez akár 90 napig is eltarthat.

2017. okt. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

PayPalra készpénzt nem lehet befizetni. Bankszámlára lehet befizetni (bárkinek a számlájára fizethetsz be pénzt), és ezt a bankszámlát lehet egy PayPal account-hoz hozzárendelni.


Arra a bankszámlára fizettél be pénzt, amelyikkel anyukád PayPal fiókja regisztrálva van?

2017. okt. 17. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha a közlemény rovatba nem adtad meg a Paypalhoz tartozó azonosítót, továbbá, ha nem a paypalhoz regisztrált számlaszámról történt az utalás, akkor várhatod még egy darabig...de ha helyesek az adatok, akkor is 1-2 nap mire a paypal jóváírja.
2017. okt. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Ma voltam a bankban, ott azt mondták, hogy nem tudnak mit csinálni, nem hozzájuk tartozik a dolog, ők elutalták arra a címre amire kértem, további hozzáférésre nincs jogosultságuk, meg hogy már egyszer jártak így, várjak. Na persze.

Arra a "számlára" kfizettem be, ami a PayPalnal a Top Up menüben látszik, a BofA re.....Unicredites. Természetesen a megjegyzésben feltüntettem a beazonosító "kódot". Csak ugye nem az anyum a készpénzes befizető, hanem én...

Írtam a Paypalnak is, annyit reagáltak az egészre, hogy ők nem látnak bejövő tranzakciót.....ezt a villamoson láttam, mikor már eljöttem a banból, visszamentem, és az ügyintézővel 2szer ellwnőriztük az adatokat, helyes volt minden.

Most akk mit csináljak, mindjárt megmarom magam... :(

2017. okt. 17. 19:59
 5/8 A kérdező kommentje:
Egyébként köszönöm szépen a segítségeteket, ha eszetekbe jutna még valami nagyon hálás lennék érte, sajnos kifogytam az 5letekből :(
2017. okt. 17. 20:00
 6/8 anonim ***** válasza:
Hívd fel a Paypal-t mert e-mailben sose fogsz épkézláb választ kapni. Töltsd le a Skype-ot és ingyen feltudod hívni a Toll-Free (800-as) számukat.
2017. okt. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor megpróbálkozom ezzel, bár nem vagyok egy olyan nagy angolos, de majd megírom előre a mondandómat.
2017. okt. 17. 20:19
 8/8 A kérdező kommentje:

Leírom a végkifejletet:

Sok évődés után a Paypallal, azt írták, hogy nem lehetséges ilyen módon, mert nem egyezik a Paypal számla tulajdonos és a befizető/utaló adatai, menjek vissza a bankba, 10 munkanap után visszaküldik oda a befizetett összeget.

Hétfőn mentem volna, viszont anyum most hívott, hogy megérkezett az összeg a Paypal számlájára....Érthetetlen számomra, de legalább nem kell a bankkal vívódni.

2017. okt. 21. 14:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!