Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ha van már egy áruhitelem ami...

Deaktiv dobán kérdése:

Ha van már egy áruhitelem ami 6000Ft/hó lehet még e mellé autóhitelt felvenni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A redőrségen nem rég kezdtem eldolgozni. Egy pár napja vettem fel hitelre egy tv.-t aminek a havi törlesztöje 6000Ft/hó de e mellé szeretnék egy autót is de mivel nem tudnám egyszere kifizetni ezért hitelre akarom. Van ennek valami akadálya? A jellenlegi alap bérem 140.000Ft.
2017. okt. 13. 22:24
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Részemről nincs, vedd fel nyugodtan.
2017. okt. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%
Ha számít, akkor én is áldásom adom rá. De majd azért jó lenne ha attól a banktól is megkérdeznéd ezt, akinél hitelt akarsz felvenni.
2017. okt. 13. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
64%
Nem bántani akarlak, de hogy a bánatba akarsz te egy autót fenntartani, ha még egy tévét sem tud venni magadnak?!
2017. okt. 13. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
67%
Utolsóval értek egyet. Ne csesztetésnek vedd, de ha egy tévét se tudsz hitel nélkül... + 140 rugó se egy nagy fizetés sajnos. Valami más megoldás kellene. Ha valami történik, akkor nem lesz pénzed, mert szívják el a hitelek.
2017. okt. 14. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
61%

Addig nyújtózkodj, amíg a takaró ér. Ha nincs pénzed TV-re, akkor ne vegyél. Ha nincs pénzed autóra, akkor ne vegyél. Hogy is tudnád fenntartani, ha még megvenni sem tudod?


Mennyi megtakarításod van? Ha holnap valamiért kirúgnak, akkor miből fogsz élni? A hiteleidet kifizeti tovább?

2017. okt. 14. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
45%
Ne vegyél fel több hitelt! A korrupció melegágya. Nem tudod fizetni a részleteket, kénytelen leszel saját zsebre bírságolni bennünket. :)))
2017. okt. 14. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 belapus ***** válasza:
60%

Elvileg a második hitel igénylésekor megkérdezik, hogy van-e élő hitelszerződése az igénylőnek.A hitelnyújtó - többek között - ezt az információt is figyelembe veszi a döntéskor.

Mi nem tudjuk innen eldönteni, mennyire befolyásolja a döntést az, hogy hiteled van.

2017. okt. 14. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Fogyasztási célra max szükség esetben vegyél fel hitelt. Előttem leírtak mindent amiért ne!


Ha égető szükség és bevételt növel vagy költséget csökkent akkor befektetési céllal jó lehet az autó, más egyéb esetben csak pénznyelő.

2017. okt. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ez attól függ, milyen autót vennél.

De azt érdemes tudni, hogy egy 20 éves autóra max szabadfelhasználású hitelt lehet felvenni, azaz személyi kölcsönt. Aminek közismerten magas a kamata (elvégre nincs mögötte biztosíték, akár el is ihatnád).

Önerő nélkül mondjuk necces És ha még egy TV-re is hitelt kellett felvenned, feltételezem, hogy az önerőd 0Ft.

Szerintem várj egy kicsit, legalább addig, amíg kirajzolódik a konkrét béred (pótlékokkal miegyébbed), aztán vedd elő a kockás füzetet. Addigra a TV hiteled is kifut.

2017. okt. 14. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!