Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Paypal lenyomozás lehetséges?

Paypal lenyomozás lehetséges?

Figyelt kérdés
Külföldön Németországon tartózkodom jelenleg, és el lopták a tabletem. Sajnos nem volt rajta védelem, így hozzá férhettek a dolgaimhoz. Egy paypal fizetés történt amit láttam az oldalon, ami nem én voltam. Esetleg valahogy le lehet ezt nyomoztatni, majd az alapján feljelentést tenni?

2017. okt. 5. 02:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Nagy összeg volt?

Tiltsd le és tedd túl magad, mert egy tablettel meg 3 usd -vel nem fognak foglalkozni,


Bement egy mcdonaldsba fizetett onnan, arról az IP-ről és máris elkaphatatlan.


Persze ha megvan a meki kamerafelvétele és látni rajta tabletező embert talán, de te tudod akarsz-e rendőrségre járkálni illetve mekkora összeg.


Viszont próbára teheted a német rendőrséget, mert veszíteni maximum az idődet veszíted amíg feljelentést teszel.

2017. okt. 5. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igazából csak 70euro volt eddig, de lehetne nagyobb is.
2017. okt. 5. 03:47
 3/4 A kérdező kommentje:
Egyébként ha volt olyan hülye hogy otthonról csinálja, akkor úgy elkapható?
2017. okt. 5. 03:47
 4/4 Koplárovics Béci ***** válasza:
Mindenki elkapható, a kérdés, hogy mennyi erőfeszítést tesz bele a rendőrség. Pl ha vett valamit abból a pénzből, azt valahová kiszállítják. Ha vett egy internetes szolgáltatást, azt használja valahonnan. Ha csak simán adakozott egy alapítványnak, akkor mondjuk nem olyan könnyű.
2017. okt. 5. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!