Paypassal lehet minuszba vasarolni?

Figyelt kérdés
2017. szept. 28. 19:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha van hiteled. A Paypassnak semmi köze semmihez - csupán annyit jelent, hogy elég csippantani a kártyát kisösszegű vásárlásnál.
2017. szept. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én megfigyeltem, hogy ha Paypass-szal fizetek kis összegeket PIN kód nélkül, időnként előfordul, hogy egyik-másik tétel akár jó pár napos késéssel kerül levonásra a számlámról. Most is volt egy vásárlásom, amit hétfőn hajtottam végre és csütörtökön jelent meg a számlatörténetemben. Előtte zárolt tételként se szerepelt és az összeget se vonták le az egyenlegemből. Így hétfő és csütörtök között lehetőségem lett volna ezt az pénzt akár másodszor is elkölteni.

Ha nem figyelek oda, mennyi pénzről indulok és mennyit költök, könnyedén mínuszba mehetnék a számlámmal.

A jelenséget egyedül PIN kód nélküli Paypass-os vásárlásoknál tapasztaltam; nem tudom, hogy a bankom rendszerében van a hiba, vagy a Paypass-szal általánosan.

2017. szept. 29. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!