Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » A bankok miért 8-16 ig vannak...

A bankok miért 8-16 ig vannak nyitva?

Figyelt kérdés
Pont, a töbségi társadalom munka idejében? Miért kell elkéretőznöm a munkahelyemről, azért hogy elintézhessem a banki dolgaimat? Ekkora királynak érzik magukat? Miért én, mint ügyfél alkalmazkodjak hozzájuk?
2017. szept. 24. 12:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Dolgozz 2-3 műszakba és a gondod megoldva. És igen, te mint ügyfél alkalmazkodj hozzájuk, akárcsak a boltok nyitva tartásához, az autószerelőhöz, a kutyaiskolához, a buszmenetrendhez és meg egy rahedli más dologhoz. Ez most neked olyan fura? Már bocs, de hány éves vagy?
2017. szept. 24. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

A legtöbb nagy bevásárlóközpontban lévő bank 10-18 óráig van nyitva - pont ezért.

Ezen kívül mindegyik bankban van 1 nap a héten, amikor hosszított nyitvatartással vannak nyitva.

2017. szept. 24. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
3 különböző bank egy-egy fiókjáról tudom a közelben, hogy, hogy van olyan nap a héten, mikor este 6ig nyitva vannak, nem beszélve a bevásárlóközpontokban lévőkről. Párezres városban nőttem fel, ott csak a meghosszabbított nyitvatartás a 16órát jelentette, különben csak délelőtt volt nyitva, de ott is akik a megyeszékhelyen dolgoztak, elintézték az ügyeiket munka utána városban. Akik meg helyben, azok elsétáltak ebédszünetben.
2017. szept. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
48%

"Ekkora királynak érzik magukat"


Igen, ekkorának. Te meg egy porszem vagy nekik, nem mellesleg a rinyálásodtól úgysem fog változni a nyitva tartásuk...tehát megszoksz, vagy megszöksz.

2017. szept. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
68%

A többségi társadalom munkaidejében, jól mondod.

Ők is a munkájukat végzik a bankfiókban, mint ahogy te is.


Ilyen alapon minden üzlet, ügyfélszolgálat, hivatal, stb... akkor kellene, hogy nyitva legyen, amikor a többség már nem dolgozik.


Kicsit belegondoltál, hogy mit beszélsz?


Akik a bankfiókban dolgoznak máshol, például közműszolgáltatónál ők is ügyfelek és ők is munkaidő után mennek oda vagy ahogy tudnak.

Ha mindenki aki ügyfeleket, állampolgárokat fogad a munkája miatt más munkaidőben dolgozna, az rengeteg ember lenne. A végén a többségi társadalom munkaideje eltolódna, akkor meg neked már az nem tetszene.


Megpróbáltam nagyon szájbarágósan leírni, hátha így megérted.


Az előttem szólók pedig jól írták, vannak napok amikor hosszabban vannak nyitva.



Azt pedig butaság úgy képzelned, hogy ki alkalmazkodjon az ügyfél vagy a bank.

Ez nem erről szól.


Amúgy kíváncsi vagyok, hogy szerinted mikor kellene dolgozniuk? Milyen munkarendet tudnál elképzelni?


Ha te is 8-16-ig dolgozol vagy megközelítőleg ebben az idősávban az szerinted rendben van?

Aki esetleg a munkahelyen hozzád megy valami miatt az talán hozzád alkalmazkodjon? Miért? Talán ő van érted?

2017. szept. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
42%
Mert elavult rendszer, ezért jönnek a fintechek. Videóbankon intézd.
2017. szept. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk a bank nyitvatartása nem éppen a legkardinálisabb kérdés. Készpénzt felvenni tudsz automatából, szinte minden tranzakció intézhető netbankból. Szóval ez nem egy bolt, hogy ha nem tudsz bevásárolni, akkor éhezel. Kb. évi 1-2 alkalom van, amikor egy embernek feltétlenül szükséges megjelenni egy bankban, akkor meg el lehet valahogy intézni.
2017. szept. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!