Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Könyörgöm mit lehet tenni...

Könyörgöm mit lehet tenni gyorsan!?

Figyelt kérdés
Sürgős segítséget keresek! Apukám ment motorral a főúton, egyszer megállt hogy kivegye a pulcsit a táskából! Igen ám, de a táskát nem vette vissza a hátára! Elveszett úgymondd mindene: kulcsok, pénztárca, benne irattal mindennel, jogsi, bankkártya! Stb. Szerencsére a telefonja nem! Még senki nem telefonált és a postaládában sem volt semmi! Ha a pénzt ki is vették legalább az iratok igazolványok kerülnének vissza! (Amúgy apa levette a pénzt a kártyáról) Lehet ilyenkor valamit tenni????? Könyörgöm!!!! Nagyon fontos! Aki csak azért jön ide hogy elmondja hogy lehet ilyen béna hogy a táskát nem vette fel a hátára az menjen a pi.....!
2017. szept. 3. 12:24
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
89%

Gyerekek, ez már rég a gyengébbekkedvéért.hu

Velem is megtörtént - elmentem rendőrségre, bejelentettem a dolgot aztán pótlások: okmányiroda, bank, OEP, NAV.

Magamtól jöttem rá.XD

2017. szept. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Erről van szó?


[link]


Akkor már nem kell csinálni semmit, meglett a cucc :P

2017. szept. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!