Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Bar-lista, tudnátok véleményt,...

Jujuhakuso kérdése:

Bar-lista, tudnátok véleményt, tapasztalatokat és segítséget nyújtani?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

T-mobile felé volt egy tartozásom, ami a végrehajtóhoz került és ott fizettem ki a teljes tartozásomat féléve. Szeretnék felvenni egy telefont,de mindenhol elutasítanak. A végrehajtósok kérték, hogy töröljék ,hogy már nem tartozom,de mégsem tudok felvenni telefont még úgy sem, hogy 100.000 ft önrészt fizetnék be. Mit tudok ilyenkor csinálni?


2017. aug. 30. 17:44
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Ha 100 ezer forintod van, akkor vegyél telefont 100 ezer forintért.
2017. aug. 30. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
67%

Leginkább ahogy az első is írta, ha már egyszer beleszaladtál egyszer, akkor miért kell újra?

Megjegyzem, hogy felvenni a csöngő telefont szokták...

2017. aug. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mert, amilyen telefont én szeretnék elsősorban előfizetéses legyen, másodszor meg 300.000 ft-os telefon ;)
2017. aug. 30. 19:16
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A probléma ott van, hogy a tartozás rendezése utáni 1 évben is rajta vagy a listán, csak már passzív státusszal.
2017. aug. 31. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez ugye csak valami vicc? 100ezer feletti telefont venni hitelből?!?
2017. aug. 31. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Azt tudom,hogy egy évig fent leszek még, mint passzív. De részletre akarom felvenni. Tulajdonképpen nagyon sehol nem engedték meg, hiába akartam belefizetni 100 ezer forintot. Állandó munkahelyem van már 2 éve és 160-170 forint a kerestem. Ezért nem értem ezt az egészet!
2017. szept. 1. 15:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!