Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » A bankkártyám PayPass-al...

A bankkártyám PayPass-al miért nem enged minuszban pénzt felvenni?

Figyelt kérdés
Unicredit
2017. aug. 27. 16:08
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Mert nincs folyószámla hitelkereted. Bummmcsüsszzzz
2017. aug. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Benne volt a kérdésedben a válasz is: mert BANKkártyád van, nem HITELkártyád... És mindez mellett az 1-esnél a pont.
2017. aug. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Koplárovics Béci ***** válasza:
A Paypass fizetésre való, nem készpénzfelvételre.
2017. aug. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%
Mert ha engedné, akkor most a behajtók kicselezése felől érdeklődnél.
2017. aug. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

17:21


LOOOOL

2017. aug. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Na, megszülettek a "pompás" válaszok. :-)

Érdemleges választ nem, csak sületlenségeket kaptam...



" fizetés gyorsasága abból is ered, hogy a rendszer nem ellenőrzi, hogy van-e fedezet a kártyánkon, azaz nem épít fel a kártyaelfogadó terminál kapcsolatot a saját bankjával, az a kártyatársaság számítógépével, ami lekérdezi a számlavezető bankunkat"


[link]

2017. aug. 28. 15:35
 7/7 anonim ***** válasza:

A PayPass az kifejezetten bankkártyás vásárlásra lett kitalálva. A kérdésben pénzfelvételről van szó. Olyankor mindenképp chipkártya olvasás van, és mindenképp történik kommunikáció a bankkal.


Egyébként vásárláskor is rendszerint történik. Lehetséges, hogy x tranzakció az adott terminálon végbemegy offline is, de én olyat még nem láttam a saját bankkártyám esetében, pedig több helyen is vásárolok. Egyébként ez nyilván kártyafüggő is, de nem igazán lehet számolni vele.

2017. aug. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!