Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hogyan lehet ATM-et telepíteni?

Hogyan lehet ATM-et telepíteni?

Figyelt kérdés
A szomszéd városban az egyik bolthoz ATM-van telepítve, mely korábban nem volt ott. Az uzlettel egyutt kerult oda. Ezek szerint bárhová lehetséges bankautomatát telepíteni? mi ennek a menete?

2017. aug. 14. 11:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Kell hogy legyen áramellátás, amire rá lehet csatlakoztatni az ATM-et. :)
2017. aug. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem értem aki ilyen válaszokat ír mi a fenének ír egyatlalán. Nagyon vicces volt koszonom a teljesen használhatatlan választ. De mondjuk olyasmire lettem volna kíváncsi, hogy valószínuleg az egyik bankkal kell egyeztetni. Egy kis helyi bankba be lehe menni egy vállalkozónak és megbeszélni hogy szeretne egy automatát az uzlete mellé, aztan onnan tovább irányítják esetleg? milyen kikotései lehetnek az ilyen dolgoknak? mennyit kellene fizetni ha kell e egyáltalán érte stb.
2017. aug. 14. 15:00
 3/4 anonim ***** válasza:
Az ATM-eket általában bankok telepítik oda, ahol úgy gondolják lesz rá igény és megéri nekik.. Gondolom az általad említett ATM-et sem özv.Rozoga Hugóné garázsboltja mellé rakták. Amúgy az ATM telepítésének megvan az engedélyezési rendje.
2017. aug. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez most engem is érdekelne. Külföldön tök jól működik. Csak Magyarországon van monopólium helyzet. Itthon el vannak lehetetlenítve a kisvállalkozók.
2021. júl. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!