Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Valaki eseteleg tudja? OTP BANK .

Júlia Montay kérdése:

Valaki eseteleg tudja? OTP BANK .

Figyelt kérdés
Saját bank számlákra szeretnék rakni pénzt mennyi idő az amíg számlán lesz? Illetve van e valami díja?.
2017. aug. 5. 02:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Bemèsz a bankba oda adod a pènzt az ügyintèzőnek,ès láss csodát abban a percben a számládon lessz a pènz,ès mindez dijmentessen...
2017. aug. 5. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Aztán ezt a kp. pénz_befizetest ne ismételd gyakran
2017. aug. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.! Ellnézést hogy mertem kérdezni kicsit kioktató válaszoknak tűnt, bocsánat ha nem az de nekem annak tűnt. akinek nem inge az ne vegye magára.... Nem rég lettem nagykorú, szüleim meg idösek ők se igen jártassak ebbe .
2017. aug. 6. 22:43
 4/5 A kérdező kommentje:
18 éves lettem, nem akarok rá szokni arra h csak rakjak be de amit szülinapomra és amit diákmunkával szereztem összeget szeretném a szüleimet elvinni welnesezni annyit köszönhetek nekik szerettetem tiszteltetem mellet kis pihenésképp.
2017. aug. 6. 22:50
 5/5 anonim ***** válasza:
A készpénz befizetes mögött kell legyen készpénz kifizezes,aminek egho és szja vonzata van. Ha ez nem gyakori penzmozgas, rendszertelen es kisebb összegű semmi gond, ha nem, akkor őrizd meg a bizonylatot.
2017. aug. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!